Follow my blog with Bloglovin
23 Temmuz 2014 Çarşamba

iki Dünya Arasında Son Bölüm ful Tek Parça HD İzle (384. Bölüm izle) KÜRE TV

İki Dünya Arasında Son bölümü izle. STV İki dünya arasında Tek Parça. İki Dünya Arasında 384. bölüm full HD izle, İki dünya arasında Küre Tv HD izle, STV dizi izle, İki Dünya Arasında Yeni 384. bölüm bu akşam Samanyolu tv'de. Samanyolu Tv'nin sevilerek izlenen fenomen dizisi, İki Dünya Arasında 6 Mart 2014 Perşembe akşamı stv'de izleyiciyle buluşacak.

06 Mart 2014 Perşembe 19:52
iki Dünya Arasında Son Bölüm ful Tek Parça HD İzle (384. Bölüm izle) KÜRE TV
İki Dünya Arasında Son bölüm bu gün yayınlanacak. STV İki dünya arasında Tek Parça, İki Dünya Arasında 384. bölüm full HD izle, İki dünya arasında Küre Tv HD izle, STV dizi izle, İki Dünya Arasında Yeni bölüm bu akşam Samanyolu tv'de.

Samanyolu Tv'nin sevilerek izlenen fenomen dizisi, İki Dünya Arasında 6 Mart 2014 akşamı stv'de izleyiciyle buluşacak.
Stv canlı izleme linki sayfamızda yeralmaktadır.

Dizi hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir.

Hikâyemiz Selim'in ülkesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir.

Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.

Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir.

Selim’in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, ‘insan kazanmak/topluma kazandırmak’ adına ellerinden geleni yapacaklardır.

Selim kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı’yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir..

Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

İki Dünya Arasında Son Bölüm izle. İki Dünya Arasında 384. bölümü ile bu akşam tekrar seyirci karşısına çıkıyor.  İki Dünya Arasında dizisini, Küre Tv ve Sayfamızdaki bağlantıdan, Tek parça izleyebilirsiniz.

Samanyolu Tv Canlı İzlemek İçin Tıklayınız.

İki Dünya Arasında Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız.

İki Dünya Arasında Yeni Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız.
    Yorumlar

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV