Follow my blog with Bloglovin
24 Temmuz 2014 Perşembe

Şefkat Tepe 148. Yeni bölüm fragmanı izle (19 Nisan 148. Bölüm fragman)

Şefkat Tepe dizisinin 148.Bölüm fragmanını merakla bekleyenler için güzel haber Şefkat tepe 148.Bölüm fragmanı yayınlandı izle.Şefkat Tepe bu haftaki fragmanı çıktımı? Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanını izle 148. bölüm izle, Şefkat Tepe son fragman 148. bölüm hd izle.Samanyolu Tv’nin sevilen Dizi’si Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm’de neler yaşanacak? Şefkat Tepe Özeti fragmanı izle, Şefkat Tepe Küre Tv’de kesintisiz izle.

19 Nisan 2014 Cumartesi 15:19
Şefkat Tepe 148. Yeni bölüm fragmanı izle (19 Nisan 148. Bölüm fragman)
Şefkat Tepe bu haftaki fragmanı çıktımı? Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanını izle 148. bölüm kesintisiz izle, Şefkat Tepe son fragman 148. bölüm hd izle.Samanyolu Tv’nin sevilen Dizi’si Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı sayfamızdaki yerini aldı, Şefkat Tepe yeni bölüm’de neler yaşanacak? Şefkat Tepe Özeti fragmanı izle, Şefkat Tepe Küre Tv’de kesintisiz izle.


Televizyon dünyasının tahttan düşmeyen Şefkat tepe heyecanı son sürat devam ediyor. Terör olaylarının tavan yaptığı 1997 yılında yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır. Gözyaşı her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır. Askerler şehit olurken bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmektedir. Evler yakılmakta, insanlar terör ya da devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır. Bölgede büyüyen Serdar , Kara Harp Okulu"nun son sınıfındayken acı bir haber ile yıkılır. Köy teröristlerce basılmıştır ve hemen hemen tüm köylüler öldürülmüştür. Ölenler içinde Serdar Üstteğmen"in annesi, babası, amcası da vardır. Kız kardeşi ve sevdiği kız ise kayıptır. Üsteğmen Serdar okuldan birincilikle mezun olur. Artık hayatta tek başınadır. Üsteğmen Serdar büyüdüğü köye tayin olur ve macera başlar.Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi.

Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı ve özeti izle Küre Tv Şefkat Tepe 148. Bölüm

    Yorumlar

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV