Reklam
Reklam

Başkan Karabacak'tan amatör spora yerinde destek, kocaeli haberleri

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, amatör spor kulüplerini antrenman yaptıkları Nenehatun Tesislerinde ziyaret ederek, sporculara baklava ikram edip antrenör ve yöneticilerle görüş alışverişinde bulundu.Görev yaptığı süre boyunca...

Başkan Karabacak'tan amatör spora yerinde destek, kocaeli haberleri
03 Mart 2017 - 15:55 - Güncelleme: 03 Mart 2017 - 16:09

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, amatör spor kulüplerini antrenman yaptıkları Nenehatun Tesislerinde ziyaret ederek, sporculara baklava ikram edip antrenör ve yöneticilerle görüş alışverişinde bulundu.

Görev yaptığı süre boyunca amatör spor kulüplerine yaptığı desteklerle taraflı tarafsız spor otoritelerinin beğenisini kazanan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, zor şartlar altında gençleri spora yönlendirerek, zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sunan amatör spor kulüplerinin önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çekerek, amatör spora fedakarca destek veren kulüp başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Ülke sporunun gelişmesi için özellikle yerel yönetimlerin amatör spora destek vermesi gerektiğini söyleyen Başkan Karabacak, “Bizlerde görev yaptığımız süre boyunca amatör spor kulüplerine ve sporcularımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık, bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Bu yıl içinde ilçemizde faaliyet gösteren spor kulüplerimize malzeme ve yol yardımının yanı sıra geçtiğimiz günlerde mecliste aldığımız karar doğrultusunda maddi yardımda bulunarak destek olduk. Darıca Gençlerbirliği Eğitim Spor Kulübü bünyesinde kros ve karatede ulusal ve uluslararası alanlarda önemli başarılar elde ettik. Hedefimiz tekvando, güreş, boks ve su sporlarını da hayata geçirerek geniş bir tabakaya hizmet vermek. Aynı zamanda spor yapılabilecek alanlar içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Proje çalışmalarını tamamladığımız Spor Kompleksinde geleceğin yıldız sporcularını yetiştireceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum