Reklam
Reklam

Edremit'te bahar temizliği

Van’ın Edremit Belediyesi; bahar mevsimiyle birlikte Van Gölü sahilleri, TOKİ ve diğer mahallelerde temizlik hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Hakan Gündoğdu, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan...

Edremit'te bahar temizliği
23 Mart 2017 - 12:24 - Güncelleme: 23 Mart 2017 - 16:30

Van’ın Edremit Belediyesi; bahar mevsimiyle birlikte Van Gölü sahilleri, TOKİ ve diğer mahallelerde temizlik hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Hakan Gündoğdu, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli’nin talimatları doğrultusunda 120 kişilik ekiple çevre temizliğinin ve çöplerin düzenli bir şekilde toplandığını söyledi. Gündoğdu, “Belediye olarak aralıksız bir şekilde çalışarak, caddelerimizi tazyikli suyla düzenli olarak yıkıyoruz. Yol süpürme aracımız ve hamaratımızla tüm caddeler süpürülüyor. Van Gölü sahillerimizin ve semt pazarlarının temizliği ekiplerimiz tarafından düzenli olarak yapılıyor. TOKİ konutları bölgesi ile diğer mahallelerimizde halkımız için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Yaşanabilir bir kent için tüm gayretimizle iki vardiya halinde ekiplerimiz çalışıyor” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum