Reklam
Reklam

AÇILIŞI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YAPACAK

Karaman uzun yıllardır hayali kurduğu hızlı trenle ulaşım hizmetine sonuna kavuşuyor.

AÇILIŞI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YAPACAK
06 Ocak 2022 - 16:32 - Güncelleme: 06 Ocak 2022 - 16:37
Ak Parti iktidarının yatırım programından ve halkın gündeminden sürekli düşmeyen hızlı trenle ulaşım hizmeti, uzun süren çalışmalar ve zahmetli bir bekleyişin ardından  sonunda Karaman ve bölgesine hizmet verecek.

Konya başta olmak üzere İstanbul’a kadar uzanan hızlı trenle ulaşım hizmeti, ulaşımda zamanı daha da kısaltacak.

Bu büyük hizmetin Karaman’a kazandırılması amacıyla açılış merasimini de Cumhurbaşkanı Erdoğan 8 Aralık Cumartesi Günü törenle yaparak Karaman halkına hediye edecek. 

Tüm Karaman halkını 8 Ocak cumartesi saat: 13.00 da Aktekke meydanına davet eden Ak Parti Karaman Milletvekili Avukat Selman Oğuzhan Eser;


“Bu zorlu yolda tüm engelleri sizlerin desteğiyle aşan ve yaptığı hizmetlerin mutluluğunu sizlerle paylaşmak için Karaman'ımıza teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hemşerilerimle birlikte karşılamanın heyecanını şimdiden yaşıyorum.!

Biz nefsin hakimiyeti altında yaşayamayız. Yunus'un 'Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası' ifadesinde olduğu gibi, biz sürekli yeniden doğarak kendimizi tazeleyerek milletimizin desteğini hiçbir zaman kaybetmedik..!

Bundan önce olduğu gibi şimdi de büyük bir sevgiyle, coşkuyla liderimizin yanında olmak için hemşehrilerimizi 8 Ocak cumartesi saat: 13.00 da Aktekke meydanına bekliyoruz.”dedi..


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum