Reklam
Reklam

VALİ DEMİRTAŞ EMNİYET BİRİMLERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Tayyip Sabri Erdil ile birlikte; Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü, Jandarma Komando Birlik Komutanlığı, Köprübaşı Polis Merkez Amirliği, Adana Çimento Polis Uygulama Noktasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

05 Ocak 2019 - 15:27

Emniyet mensupları ile bir araya gelerek sohbet eden  ve emniyet görevlilerinden yapılan asayiş kontrolleri, alınan güvenlik önlemleri, trafik denetimleri gibi hususlarda bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş ve Prof. Dr. Sayın Tayyip Sabri Erdil; vatandaşların huzur ve güven ortamında yaşaması, toplumun birliğinin sağlanması için büyük bir fedakarlıkla hizmet veren tüm emniyet mensubunun yeni yılını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada: ‘‘Yeni yılın, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği,  toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve her türlü şiddetten uzak; barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu müjdeleyen bir yıl olmasını temenni ediyorum.’’ dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum