Besni'de çocuk hastalıkları uzmanı göreve başladı

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Besni Devlet Hastanesine 72. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüğü (DHY) kurası sonucu atanan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Gülşah Özdemir görevine başladı.Konuyla ilgili açıklama...

Besni'de çocuk hastalıkları uzmanı göreve başladı
22 Mart 2017 - 10:33

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Besni Devlet Hastanesine 72. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüğü (DHY) kurası sonucu atanan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Gülşah Özdemir görevine başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adnan Yüksel, "Yeni ataması yapılan değerli doktorumuz ile yoğunluk yaşadığımız çocuk polikliniğimiz ve servisimizi daha kaliteli bir seviyeye getirmiş olacağız. Tüm doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız ile daha güler yüzlü ve özverili çalışmamızı sürdürüyoruz” dedi. Ayrıca yeni başlayan uzman hekim ile birlikte hastane kadrosunun her geçen gün büyüdüğünü de ifade eden Başhekim Yüksel, "Doktorlarımızın atama sürecinde emeği geçen ve hastanemizin her türlü olanakları için desteğini esirgemeyen milletvekillerimize ve Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz’e çok teşekkür ediyor, göreve başlayan doktorumuza mesleki hayatında başarılar diliyorum" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum