Gazi Hasan Durmuş'tan hastane yöneticilerine teşekkür

Adıyaman’ın Besni ilçesinde İstanbul Beşiktaş´ta 45 kişinin şehit olduğu bombalı saldırıda yaralanan Polis memuru Hasan Durmuş, Besni Devlet Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.Gazi Hasan Durmuş, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma...

Gazi Hasan Durmuş'tan hastane yöneticilerine teşekkür
13 Mart 2017 - 12:19

Adıyaman’ın Besni ilçesinde İstanbul Beşiktaş´ta 45 kişinin şehit olduğu bombalı saldırıda yaralanan Polis memuru Hasan Durmuş, Besni Devlet Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gazi Hasan Durmuş, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından Besni’ye getirilerek Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adnan Yüksel’i ziyaret eden gazi Hasan Durmuş, hastanede kendisine gösterilen ilgi, alaka ve tedavisinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adnan Yüksel, "İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından memleketi Besni’ye getirilerek Besni Devlet Hastanemizin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde iki ay süreyle tedavi almış olan Gazimiz Polis Memuru Hasan Durmuş’un tedavisi sonrasında tama yakın iyileşme sağlandı. Şifa ile taburcu olan Gazimizin Başhekimliğimize ziyarette bulunarak bu süreçte tetkik ve tedavisinde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerini sunmuştur. Bizde hastane yönetimi ve çalışanları olarak bu anlamlı ziyaretinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum