Reklam
Reklam

VALİ KALKANCI'NIN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, düzenli olarak okullara gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde Adıyaman Lisesi, Namık Kemal İlkokulu ve Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret ederek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

VALİ KALKANCI'NIN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
27 Şubat 2018 - 17:12

Ziyaret ettiği okullarda öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Kalkancı, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek sohbet etti.

Okul ziyaretleri kapsamında, ilk olarak ilk olarak Adıyaman Lisesini ziyaret eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ve Okul Müdürü Bekir Tunç’la birlikte Adıyaman Lisesinin laboratuvarını gezen Vali Nurullah Naci Kalkancı, Laboratuvarda sergilenen tarihi eğitim araç ve gereçleri inceledi.

Ardından sınıfları gezen Vali Kalkancı, Adıyaman Lisesi öğrencileriyle sohbet ederek, öğrencilere planlı ve programlı bir şekilde derslerine çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

 Ziyaret ettiği okullarda öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, “öğrencilerle sohbet ederek, sizler bu ülkenin istikbali ve geleceğisiniz. Milletimizin umudu sizlersiniz. Sizler sayesinde geleceğe yönelik umut ve heyecanlarımız dipdiri olarak devam ediyor. Onun için ailenize, annenize, babanıza, ülkemize ve milletimize olan sorumluluğunuzu her zaman hatırlayın ve çok çalışın. Çünkü bu ülke eğitimli insanların ve eğitimli gençlerin omuzlarında yükselecektir” İfadelerini kullandı.   

Ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve idarecilerle de bir araya gelen Vali Kalkancı, öğretmenlerle sohbet edip herhangi bir taleplerinin olup olmadığını sordu.

Vali Nurullah Naci Kalkancı’nın okul ziyaretleri Adıyaman Lisesi ziyaretinin ardından Namık Kemal ve Cengiz Topel İlkokuluyla devam etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum