Reklam
Reklam

AK PARTİ'Lİ BELEDİYELER, 2 YILIN HESABINI VERDİ

Karaman’da Ak Parti’li Belediyeler 2019 Yerel seçimlerin ardından geride bıraktıkları 2 yılın çalışma özetini içeren tüm faaliyet ve çalışmalarını, şeffaf ve hesap verilebilir bir üslup ve tavırda Karaman kamuoyu ile paylaştı.

AK PARTİ'Lİ BELEDİYELER, 2 YILIN HESABINI VERDİ
18 Nisan 2021 - 00:07 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 23:43
BAŞKANLAR MEDYA İLE BULUŞTU

ADALET ve Kalkınma Partisi Karaman Teşkilatı, Ak Parti’li Belediye Başkanları ile Karaman’da medya mensuplarını bir araya getirdi.
Ak Parti Karaman il binasında düzenlenen toplantıya, İl Başkanı Abidin Çağlayan ve partili yöneticilerin yanı sıra, Ak Parti’li Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek, Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan ve Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen katıldı.

BELEDİYELER, DOSYA DOSYA PAYLAŞTI

Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda, Ak Parti’li İlçe ve Belde Belediye Başkanları dosyalar ve slayt sunumları halinde Karaman kamuoyuna göreve geldikleri günden bugüne çalışma ve faaliyetlerini kamuoyu ile paylaştı.
Karaman’da Ak Parti’li Belediyelerin ve Başkanların bu tavrı, şeffaf ve hesap verilebilir bir politikayı gözler önüne sererken, Başkanlar temsil ettikleri bölgelerde, ulaşım ve tarım başta olmak üzere eğitim sağlık ve sosyal anlamda başlıca projeler ile devam eden yatırım çalışmalarını madde madde açıkladı.
İlçe ve Beldelerinde yöre halkı ile iç içe olduklarını ve dayanışma altında süre gelen sorun ve meselelerin çözümüne yönelik de şeffaf yönetim anlayışı ve çaba dahilinde ellerinden geldiğince imkanları ölçüsünde memleketlerine hizmet etmenin derdinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanları, toplantıda; beraberinde talep ve temennilerini de ifade etti. 
Kazancı Beldesinde sulama projelerinden, Sudurağı Beldesinde toplu konut hamlesine, Başyayla İlçesinde meydan ve çarşı projesinden, Akçaşehir’de kalkınmaya yönelik sosyal projelere kadar onlarca hizmet ve yatırım çalışmalarını anlatan Başkanlar, daha sonra Karaman medya mensuplarını sorularını yanıtladı.

“AJANS BELEDİYELERİ DEĞİLİZ”

Karaman’da Ak Parti’li Belediyeler 2019 Yerel seçimlerin ardından geride bıraktıkları 2 yılın çalışma özetini içeren ve şeffaf hesap verilebilir faaliyetleri paylaşırken,  Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’da Başkanların sunumlarının ardından kendilerine teşekkür etti. 
Başkan ağlayan; “Ak Parti kadroları hizmet kadrolarıdır. Ak Partili Belediyeler ajans belediyeciliği değil, gerçek hizmet belediyeciliği yapmaktadır. İlçe ve Beldelerimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı, Başyayla, Kazancı, Sudurağı ve Akçaşehir Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Hepimizin ortak sevdası Karaman. Bu bilinçle,  İlçe ve Beldelerimizin de kalkınması ve gelişmesine yönelik her türlü çalışmalarımız devam edecektir. “dedi. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum