Reklam
Reklam

AKSARAY BELEDİYESİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Aksaray Belediyesi şehirlerarası otobüs terminalinde yenileme çalışması başlattı.

AKSARAY BELEDİYESİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI
11 Mayıs 2020 - 23:39

Aksaray Belediyesi, Aksaray’da yaşayan vatandaşlara ve şehre gelen misafirlere daha temiz ve nezih bir ortamda hizmet vermek amacıyla şehirlerarası otobüs terminalinde çalışma başlattı.

Şehirlerarası otobüs terminalinde Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları ile başlatılan çalışmalar dahilinde otobüslerin giriş çıkış yaptığı ve yolcu aldığı noktalarda deforme olmuş kilitli parke taşları söküldü.

Deforme olduğu için sökülen kilitli parke taşlarının bulduğu bölgede yeni yağmur suyu şebeke hattı oluşturulduktan sonra yerine sıcak asfalt seriminin yapılacağı bilgisi yetkililerce paylaşıldı.

Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte temiz ve nezih bir görünüm kazandırılacak olan şehirlerarası otobüs terminalinde iklim şartlarından yolcuların ve esnafların olumsuz yönde etkilenmemeleri için yolcu indirme peronlarının üzeri sundurma ile örtülmesi planlanıyor.

Yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte vatandaşlara daha düzenli, temiz ve konforlu bir ulaşım imkânı sunulmuş olunacak.

Aksaray Belediyesi ekiplerince sabahın erken saatlerinde başlatılan hummalı çalışmayı gören esnaf ve vatandaşlar şehirlerarası otobüs terminalinde yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum