Reklam
Reklam

HUZUREVİ SAKİNLERİNE İFTARLIK TATLI İKRAMI

Aksaray Belediyesi, KOVID-19 salgını dolayısıyla sokağa çıkamayan huzurevi sakinlerini unutmadı. Huzurevi sakinlerine belediye tarafından iftarlık tatlı hazırlandı.

HUZUREVİ SAKİNLERİNE İFTARLIK TATLI İKRAMI
11 Mayıs 2020 - 23:46

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlar için günün belli saati aralığında sokağa çıkmaya izin verilmesi sonra bazı vatandaşlar, sosyal mesafe kuralına riayet edip maske takarak sınırlı alanlarda kısa yürüyüşler gerçekleştirdi.

Ramazan ayı boyunca binlerce kişiye yardım ulaştıran Aksaray Belediyesi, sokağa çıkma konusuna riayet edip kurallara uyan Huzurevi sakinlerini unutmadı. Huzurevi sakinleri için iftarlık tatlı hazırlandı. Belediye görevlileri, hazırlanan tatlıları iftar öncesinde huzurevi sakinlerine ulaştırdı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, huzurevi sakinlerine sokağa çıkmamaları konusunda bir kez daha uyararak “Kısa bir süre daha sokağa çıkmayalım” dedi. Başkan Dinçer, salgın tehdidi ortadan kalktığında huzurevi ziyaret edeceğini bildirdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum