Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, referandum sürecini değerlendirdi

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Hızlı ve etkin bir yönetim, ekonomik büyüme, refah ve kalkınma adımlarına yol açacak bir sisteme ihtiyaç var. Daha güçlü bir Türkiye için bu sistem gereklidir ve Türkiye için bir fırsattır”...

Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, referandum sürecini değerlendirdi
11 Mart 2017 - 09:14

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Hızlı ve etkin bir yönetim, ekonomik büyüme, refah ve kalkınma adımlarına yol açacak bir sisteme ihtiyaç var. Daha güçlü bir Türkiye için bu sistem gereklidir ve Türkiye için bir fırsattır” dedi.

Nisan ayında gerçekleştirilecek referandum öncesinde çalışmalarına hız kazandıran Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, merkezi Hamamönü’nde bulunan Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği’nin (AYDER) mensuplarıyla bir araya geldi. AYDER’in her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği “Sedir Sohbetleri”nin konuğu olan Tiryaki, dinleyicilere Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgi verdi. “Yerinde ve zamanında atılacak doğru adımlarla ülkemiz refaha kavuşacak” diyen Tiryaki, konuşmasıyla büyük beğeni topladı.

“Daha güçlü bir Türkiye için bu sistem gereklidir”

Katılımcılara süreç hakkında bilgilendirmede bulunan Tiryaki, “Referandum, bir parti ya da belediye seçimi değildir. Bazı konuların halka sorulması anlamına gelir. Yani halkımız nisan ayında bir karar verecek. Eminim bu karar ülkemizi bir adım daha ileri taşıyacak. Anayasada 18 madde değişecek. Hızlı ve etkin bir yönetim, ekonomik büyüme, refah ve kalkınma adımlarına yol açacak bir sisteme ihtiyaç var. Daha güçlü bir Türkiye için bu sistem gereklidir ve Türkiye için bir fırsattır” şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum