kent otel
23 Mart 2017 Perşembe 16:06
Alanya Belediyesi City Expo’ya katıldı

Antalya’da bu yıl 7. si düzenlenen Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda (Antalya City Expo) Alanya Belediyesi özel olarak tasarlattığı Uzay Çadırı’nda davetlilere Alanya’yı 3 boyutlu olarak izletti.

ANFAŞ’ta düzenlenen 7.’si Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na bu yıl Alanya Belediyesi de katıldı. Türkiye’den birçok büyükşehir ve ilçe belediyelerinin katıldığı şehircilik ve teknoloji fuarında yer alan Alanya Belediyesi’nin standına davetliler ve katılımcı firmalar yoğun ilgi gösterdi. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve çok sayıda davetlinin katılımı ile açılan Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 4 gün ziyaretçilere açık olacak.

Uzay çadırında Alanya tanıtıldı

Fuarda Alanya Belediyesi’nin standına davetliler ve katılımcı firmaların ilgisi yoğun oldu. Alanya Belediyesi, özel olarak tasarlattığı Uzay Çadırı’nda davetlilere Alanya’yı ve Alanya Belediyesi’nin hizmetlerini 3 boyutlu olarak izlettirdi. İlk günde standa ilginin bir hayli fazla olduğunu belirten Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, “Alanya Belediyesi olarak ilçemizin tanıtımı ve çalışmalarını her türlü platformda ve etkinliklerde tanıtmaya devam ediyoruz. Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda bizde yerimizi aldık. Misafirlerimize Alanya’yı ve belediyemizin faaliyetlerini Uzay Çadırı’nda farklı bir gösterimle anlatıyoruz. Dört gün boyunca fuarda Alanyamızı tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol