Başkan Tütüncü, vatandaşa randevu verdi

Kepez Belediyesi Beyaz Masa’da mesaisine başlayan Başkan Hakan Tütüncü, kendisiyle görüşmek isteyenleri gelecek salı günü beklediğini söyledi.Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, kendisine direkt olarak taleplerini ve önerilerini iletmek...

Başkan Tütüncü, vatandaşa randevu verdi
13 Mart 2017 - 11:20

Kepez Belediyesi Beyaz Masa’da mesaisine başlayan Başkan Hakan Tütüncü, kendisiyle görüşmek isteyenleri gelecek salı günü beklediğini söyledi.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, kendisine direkt olarak taleplerini ve önerilerini iletmek isteyenlere 14 Mart Salı günü Beyaz Masa’da görüşmeye davet etti. Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Şefliği bünyesindeki Beyaz Masa’da mesaisine başlayan Başkan Tütüncü, onlarca vatandaş ile görüştü.

Belediye bürokratları da katılıyor

İki belediye başkan yardımcısı, dört müdür ve bir şefin katıldığı bu görüşmede, talep edilenlere hemen yanıt verildi. Yapılan görüşmelerdeki istekler, bir raportör ile kayıt altına alındı. Çoğunlukla imar ve iş arama konularındaki taleplerini direkt Tütüncü’ye iletme şansı bulan Kepezliler, belediye hizmet binasından mutlu bir şekilde ayrıldı.

Beyaz Masa 8 yıldır Kepezlilerle

Son 8 yıldır kaliteli hizmet sunma noktasında en önemli birimlerin başında gelen Beyaz Masa’da vatandaşlarla üçüncü buluşmasını önümüzdeki salı günü gerçekleştireceğini duyuran Tütüncü, bu işlemi her hafta tekrarlamak istediklerini söyledi.

Ulaşılabilir belediye

Makamında verdiği randevularla, vatandaşların buluştuğu etkinliklere katılımıyla, esnaf ve ev ziyaretleriyle sık sık Kepezliler ile bir araya gelen Tütüncü, vatandaşların belediyesinden beklentilerinin ilk dinlendiği yer olan Beyaz Masa’da ulaşılabilir olmaya devam edeceklerini söyledi.

Gönülleri hafiflettik

Belediyeciliğin en önemli işlerinden birinin vatandaşlarla iç içe olmak olduğunu vurgulayan Tütüncü, “Beyaz Masa buluşmalarında talepleri aldık, sorunları dinledik ve tamamına yakınını çözdük. Vatandaşlarımıza güzel bir gün yaşatmış olduk. Dertli olanların gönüllerini hafiflettik” dedi.

İzmir’den randevu

Hünerin bir şehri meydana getirirken halkın gönlünü de şenlendirmek olduğuna inandığını dile getiren Tütüncü, “Haftalık beyaz masa mesaimiz devam edecek. Başkanlık makamıyla görüşmek isteyen hemşerilerimizi gelecek salı günü de bekliyoruz. Kolay ulaşılabilen bir belediyeyiz. İzmir’den twitter üzerinden randevu isteyen vatandaşımızla burada görüştük. İzmirli vatandaşımız, bize bir belediye başkanına bu kadar kolay ulaşabileceğini ilk kez gördüğünü söyledi. Doğru kanalları kullanırsak, aslında bize ulaşmak çok kolay” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum