Reklam
Reklam

Ardahan Valisi'nin eşinden 'Gönül' sandalyesi

Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in eşi Zehra Mine Öner, Jandarma’nın topladığı mavi pet şişe kapaklarının karşılığında kente gönderilen bir tekerlekli sandalyeyi Bayramoğlu köyünde ihtiyaçlı bir çocuğa hediye etti.

Ardahan Valisi'nin eşinden 'Gönül' sandalyesi
10 Şubat 2021 - 10:54

ARDAHAN (İGFA) - Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in eşi Zehra Mine Öner, Jandarma’nın topladığı mavi pet şişe kapaklarının karşılığında ilimize gönderilen bir tekerlekli sandalyeyi Bayramoğlu Köyü'nde ihtiyaçlı bir çocuğa hediye etti.

Sandalyeyi teslim etmek için Jandarma, Polis ve SYD Vakfı yetkilileriyle birlikte merkeze bağlı Bayramoğlu Köyü'ne giden Vali Hüseyin Öner’in eşi Zehra Mine Öner, çocuğun ailesiyle görüşerek daha sonra sandalyesini hediye etti. Çocukla sohbet ederek dersleri hakkında bilgi de alan Zehra Mine Öner, ayrıca tablet bilgisayar ve çeşitli hediyeler verdi.

Zehra Mine Öner, “ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, israfın önlenmesi, atıkların azaltılması ve dönüştürülmesi adı altında bir “Sıfır atık” projesi hayata geçirilmişti. Ardahan'da da Valiliğimizce bu proje kapsamında faaliyetler yapılıyor. Proje kapsamında jandarmamız mavi pet şişe kapaklarını biriktirmiş ve düzenli olarak Türkiye Omur İlik Felçlileri Derneği'ne göndermiş. Dernekten bu sandalye gelmiş. Ben bu sandalyeye ‘Gönül sandalyesi’ diyorum. Oğlumuz inşallah iyileşene kadar bunu kullanacak” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum