Reklam
Reklam

Başkan Azizoğlu'ndan gençlere müjde

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, Çıldır’a sentetik çim futbol sahası ve halı saha yapılacağının müjdesini verdi.Başkan Azizoğlu, Çıldır merkezde sentetik çim zeminli futbol sahası ve Aşıkşenlik mahallesine halı saha...

Başkan Azizoğlu'ndan gençlere müjde
19 Mart 2017 - 10:39

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, Çıldır’a sentetik çim futbol sahası ve halı saha yapılacağının müjdesini verdi.

Başkan Azizoğlu, Çıldır merkezde sentetik çim zeminli futbol sahası ve Aşıkşenlik mahallesine halı saha yapılacağını belirtti.

Başkan Azizoğlu yapmış olduğu açıklamada, "Yapmış olduğumuz girişimler sonucu gençlerimizi spora yönlendirerek nizami şartlarda spor yapmalarına imkan sağlamak maksadı ile ilçemize yeni futbol sahaları yapıyoruz. İlçemiz gençleri futbola oldukça yatkın. Son yıllarda sürekli Çıldır Lisesi takımımız Ardahan’da birincilikler kazanıp, şampiyon oluyor. Gençlerimizin daha iyi imkanlarda gönül vermiş oldukları sporu yapmaları en büyük arzumuz. Bu anlamda yapmış olduğumuz girişimler netice verdi ve sentetik zeminli futbol sahamızın Çıldır İlçe merkezimize, halı sahamızın da Aşıkşenlik mahallemize son imzaları tamamlandı. Gençlerimiz güle güle spor yapsın. Yeni Futbol sahalarımız gençlerimize ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum