AFRİN'DEKİ MEHMETÇİĞİMİZE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENİYOR

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Aydın, Yürütme Kurulu Üyeleri; Osman Delibaş, Mesut Yüksel, Dilek Alkan, Hatice Nur Ersöz’ü makamında kabul etti.

AFRİN'DEKİ MEHMETÇİĞİMİZE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENİYOR
06 Mart 2018 - 11:41

Artvin Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Aydın, Kent Konseyi çalışmalar hakkında Vali Doğanay’a bilgi verdi.

Başkan Ali İhsan Aydın, Karadeniz Kent Konseyi Birliği ile 18 il eş zamanlı Afrin’deki askeri operasyona katılan Mehmetçiğimize destek olmak için kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirtti.

Konsey Başkanı Aydın, 21 Şubat Çarşamba günü Artvin Valiliği önünde Kızılay Kan Merkezi’nin mobil aracıyla saat 10.00-19.00 arasında kan bağışı toplanmasını planladıklarını belirterek, kan bağışı konusunda Vali Doğanay’dan destek istedi.

Aydın: “Kan bağışı kampanyası paydaşlarımız; Artvin Valiliği, Artvin Belediye Başkanlığı, Karadeniz Kent Konseyi Birliği, Artvin Kızılay Kan Merkezi ve Artvin Kent Konseyi olarak Afrin’deki, Mehmetçiğimize kanımızla can olmayı hedeflemekteyiz. Kampanyaya,  “Artvin’den-Afrin’deki Mehmetçiklerimize Selam Olsun, Canımız, Kanımız, Vatana Feda Olsun’ yazılı pankartlarla halkımızı bu anlamlı bağışa davet edeceğiz.” dedi.

Vali Ömer Doğanay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  Kent Konseyi’nin çalışmaları hakkında bilgi alarak, başarılar diledi.

Kampanyayı çok anlamlı bulduğunu belirten Doğanay, “Vatan söz konusu olunca herkesin seve seve bu katkıyı yapacağına yürekten inanıyorum. Bende Afrin’deki Mehmetçiğimize destek olmak için bu kampanyaya bizzat katılacağım. Bu kampanyaya Artvin Valiliği olarak tam destek vereceğiz” dedi.  

Kan Bağış Kampanyası 21 Şubat Çarşamba günü Artvin Valiliği önünde Milli İrade Meydanı’nda saat 10.00-19.00 arasında gerçekleşecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum