VALİ DORUK'A SPOR CAMİASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Özer Sevim ile Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yılmaz’ı kabul etti.

05 Ocak 2019 - 16:39

Ziyarette Başkan Sevim ile Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu Başkanlığınca Artvin İskebe Şehir Stadı'nda düzenlenen dostluk maçına katılarak maçın başlama vuruşunu yapan Vali Doruk’a spora göstermiş olduğu ilgi ve her türlü desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
Başkan Sevim, Kırgızistan Veteranlar Milli Takımının Türkiye Veteranlar Milli Takımı ile Artvin’de dostluk maçı oynama talepleri olduğu konusunda bilgi verdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Doruk, Artvin’de özellikle amatör sporun daha da gelişmesi için valilik olarak gereken her türlü maddi ve manevi desteği vereceklerini söyledi.
 
Doruk, sporun, barış ve kardeşlik olduğuna dikkati çekerek, önümüzdeki hafta başlayacak olan amatör ligde mücadele edecek takımlara iyi bir sezon geçirmeleri dileklerinde bulundu.
 
Ziyaretin sonunda Vali Doruk’a dostluk maçına katılmasından ve verdiği desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.
 
Öte yandan, Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu Başkanlığınca Artvin İskebe Şehir Stadı'nda düzenlenen dostluk maçını Türkiye Masterler Futbol Takımı 2-0 kazanmıştı.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum