Ağabeyi ile kavga edip kendini eve kilitleyen kişiyi polis ikna etti

Adana’da ağabeyi ile kavga ettikten sonra sinir krizi geçirip kendisine ve evlerine zarar veren kişi, polis tarafından ikna edildi.Alınan bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi Namık Kemal Mahallesi 65057 Sokak’taki müstakil bir evde meydana geldi....

Ağabeyi ile kavga edip kendini eve kilitleyen kişiyi polis ikna etti
20 Mart 2017 - 12:50

Adana’da ağabeyi ile kavga ettikten sonra sinir krizi geçirip kendisine ve evlerine zarar veren kişi, polis tarafından ikna edildi.

Alınan bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi Namık Kemal Mahallesi 65057 Sokak’taki müstakil bir evde meydana geldi. Bir süre önce uzman çavuşluk yaptığı ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Ali U., ağabeyi Bahtiyar U. ile kavga ettikten sonra sinir krizi geçirip evindeki eşyalara zarar vermeye başladı.

Evin damına çıkıp bisiklet ve koltuğu sokağa atıp satırla da kendisine zarar vereceğini söyleyen Ali U.’nun halini gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri geldikten sonra da kendisini eve kilitleyen Ali U. için ekipler CANKUR ve sağlık ekiplerini istedi. Bu sırada polis ekipleri Ali U.’yu ikna etmeye çalıştı.

İkna çalışmalarına olumsuz yanıt veren Ali U. için polis ekipleri itfaiye merdiveniyle damdan evin içerisine girdi. Şahıs ile bir süre konuşarak ikna eden ekipler, daha sonra Ali U.’yu polis merkezine götürdü.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum