banner334
27 Şubat 2017 Pazartesi 13:12
Aydın Başak Koleji madalyaları topladı

Aydın Özel Başak Koleji İl müsabakalarından 81 madalya ve 4 kupa ile dönerek büyük bir başarı elde etti.

Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve 20-24 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Okullar Arası Yüzme İl Müsabakalarına 24 sporcu 4 takım halinde katılan okulumuz toplamda 81 madalya ve 4 kupa kazanmıştır.

50 M SIRTÜSTÜ Minikler (İkokul 9-10 yaş)

İl Birincisi; Dağhan KOŞAR

İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU

İl İkincisi; Defne İSEN

50 M SIRTÜSTÜ Küçükler (Ortaokul 9-12 yaş)

İl Birincisi; Defne Selen DÜNDAR

100 M SIRTÜSTÜ Minikler

İl İkincisi; Ekin Deniz DEMİR

İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU

İl Birincisi; Defne İSEN

İl Dördüncüsü; Zeynep Nur ÇELİK

100 M SIRTÜSTÜ Küçükler

İl Üçüncüsü; Defne Selen DÜNDAR

İl Dördüncüsü; Kayra POLAT

50 M KELEBEK Minikler

İl İkincisi; Dağhan KOŞAR

İl Üçünücüsü; Sude Hira DÜRÜ

50 M KELEBEK Küçükler

İl Üçüncüsü; Duru DEMİRKOL

100 M KELEBEK Küçükler

İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

50 M KURBAĞALAMA Minikler

İl İkincisi; Dağhan KOŞAR

İl İkincisi; Defne Nisa METİN

İl Üçüncüsü; Defne İSEN

50 M KURBAĞALAMA Küçükler

İl İkincisi; Yağız YILDIRIM

İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

100 M KURBAĞALAMA Minikler

İl Üçüncüsü; Dağhan KOŞAR

İl İkincisi; Defne Nisa METİN

İl Dördüncüsü; Defne İSEN

100 M KURBAĞALAMA Küçükler

İl İkincisi; Yağız YILDIRIM

İl İkincisi; Delfin Su KOŞAR

200 M KARIŞIK Küçükler

İl İkincisi; Defne Selen DÜNDAR

200 M SERBEST Küçükler

İl Dördüncüsü; Ali Ege BİLGİN

İl Dördüncüsü; Delfin Su KOŞAR

BAYRAK YARIŞLARI

* 4x50 M Serbest Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Sude Hira DÜRÜ, Zeynep Nur ÇELİK, Ö.Yağmur ARICI)

* 4x50 M Karışık Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Defne Nisa METİN, Sude Hira DÜRÜ, Yağmur ARICI)

* 4x50 M Serbest Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Emre TOKATLIOĞLU, Can GÜNEL, Ekin Deniz DEMİR, Dağhan KOŞAR)

* 4x50 M Karışık Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Ekin Deniz DEMİR, Can GÜNEL, Dağhan KOŞAR, Emre TOKATLIOĞLU)

* 4x100 M Serbest Bayrak Küçük Kızlar İl İkincisi, (Delfin Su KOŞAR, Duru DEMİRKOL, Kayra POLAT, Defne Selen DÜNDAR)

* 4x100 M Karışık Bayrak Küçük Kızlar İl Birincisi, (Kayra POLAT, Delfin Su KOŞAR, Defne Selen DÜNDAR, Duru DEMİRKOL)

* 4x100 M Serbest Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Ege ÖZBAY, Ali Ege BİLGİN, Z.Barkay BAYRAKTAR, Arda TOĞAN)

4x100 M Karışık Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Arda TOĞAN, Yağız YILDIRIM, Ali Ege BİLGİN, Z.Berkay BAYRAKTAR)

İl Bazında Takım Sıralamalarında;

Küçük Kızlarda Özel Başak Koleji İl Birincisi,

Küçük Erkeklerde Özel Başak Koleji İl Üçüncüsü,

Minik Kızlarda Özel Başak Koleji İl İkincisi,

Minik Erkeklerde Özel Başak Koleji İl İkincisi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.