kent otel
07 Mart 2017 Salı 07:55
Aydın’da ’Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği’ ilk mezunlarını verdi

Aydın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hizmet veren Atatürk Devlet Hastanesi’nde ilk defa düzenlenen “Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği" sertifikalı eğitim programı ilk mezunlarını verdi. Mezun olan 11 hemşire için için sertifika töreni düzenlendi.

Sertifika takdim törenine AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Serkan Şenel, Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Selma Özcan, Aydın İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. Nevzat Önen, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Niyazi Kocakaplan, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatih Türkmen,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülnaz Koç, hastane başhekim yardımcıları ve hastane çalışanları katıldı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 11 hemşirenin katıldığı, teorik ve laboratuvar uygulamaları, evde sağlık hizmetleri uygulamaları, yoğun bakım uygulamaları eğitiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından hemşirelere Atatürk Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen tören ile sertifikaları takdim edildi.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol