06 Mart 2018 Salı 14:59
MART 2018 MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Toplantı gündeminin 1-2 ve 3. maddelerinde yer alan Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon Tarifeler Yönetmeliğinin kabul edilmesi talebinin görüşülmesi, Bartın Gıda İnşaat Peyzaj Turizm Nakliye Eğitim Akaryakıt Temizlik San. ve Tic. Ltd. Şti’ nin sermaye artırımı ve yetkilendirme talebinin görüşülmesi ve nargile sunumu için hizmet bedeli belirlenmesi talebinin görüşülmesi konuları Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Gündemin 4-5-6-7-8-9-10-11. maddelerinde bulunan Çamaltı Köyü, tapuda 101 ada, 3 parsel nolu taşınmazda Nazım İmar Planı ve Uygulama İmar Planı talebinin görüşülmesi, Karaköy Mahallesi, tapuda 867 ada, 10 parsel nolu taşınmazın bitişiğindeki ekli folyede “A” ile gösterilen kısmın yoldan ihdası talebinin görüşülmesi,  Kemerköprü Mahallesindeki ekli folyede “A” ile gösterilen kısmın belediyemiz adına tapu tescili yapılması talebinin görüşülmesi, Balamba Mahallesindeki ekli folyede “C” ile gösterilen kısmın belediyemiz adına tapu tescili yapılması talebinin görüşülmesi. Balamba Mahallesindeki ekli folyede “B” ile gösterilen kısmın belediyemiz adına tapu tescili yapılması talebinin görüşülmesi, Balamba Mahallesindeki ekli folyede “A” ile gösterilen kısmın belediyemiz adına tapu tescili yapılması talebinin görüşülmesi, Tuna Mahallesi, tapuda 1238 ada, 1 ve 2 parsellere ait imar plan değişikliği talebinin görüşülmesi, Şiremirtabaklar Köyü, tapuda 210 ada, 1 ve 8 parseller için hazırlanan Nazım İmar Plan Değişikliği ve Uygulama İmar Planı Değişikliği ve İlavesinin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yazısı nedeniyle yeniden görüşülmesi maddeleri İmar Komisyonuna havale edildi. Gündemin 12-13-14-15-16. maddeleri komisyondan geldiği şekliyle kabul edildi. Gündemin 17 ve 19. maddesi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, 18 maddesi İmar Komisyonuna havale edildi. Daha sonra gündemde  İmar Komisyona havale edilen 6-7-8-9-11 ve 18. maddeler ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 19.madde için toplantıya ara verildi. İmar Komisyonunda değerlendirilen 6-7-8-9. 11. maddeler ile 18.madde komisyondan geldiği şekliyle kabul edildi. Yine Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen 19. madde de kabul edilerek karara bağlandı.

Toplantının  sonunda Nisan 2018 toplantısının da 6 Nisan 2018 Cuma günü saat 17.00 yapılmasında oy birliği ile karar verildi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.