Reklam
Reklam

BELDE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BAŞKAN DİNÇER'E DESTEK

Şehir içinde toplu taşıma işi yapan birkaç minibüs şoförünün Aksaray Belediyesi önünde eylem yapmaya kalkışması sonrasında Belde Belediye Başkanlarından Başkan Evren Dinçer’e destek geldi.

05 Eylül 2020 - 11:49

Bağlıkaya Belde Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belde Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş’ten oluşan heyet belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in her zaman yanında olduklarının mesajı veren Belde Belediye Başkanları Dursun Eser, Veyis Baysal ve İsmail Hakkı Güneş, Aksaray Belediyesinin vatandaşa en iyi hizmet sunma amacı taşıdığına inandıklarını söylediler. 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’e her zaman destek vermeye hazır olduklarını belirten Bağlıkaya Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş bu tür olayların tekrar yaşanmaması temennisinde bulundular. 

Başkan Dinçer, destek açıklamalarından dolayı Bağlıkaya Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş’e ayrı ayrı teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum