Reklam
Reklam

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanlığının referandum mesaisi sabah ezanı ile başlıyor

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Teşkilatının referandum çalışmaları sabah ezanı ile birlikte başlıyor.Her gün ayrı bir camide sabah namazı kılan teşkilat üyeleri, ardından mesaiye giden işçilere evet broşürleri dağıtarak bilgi veriyor....

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanlığının referandum mesaisi sabah ezanı ile başlıyor
16 Mart 2017 - 13:44

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Teşkilatının referandum çalışmaları sabah ezanı ile birlikte başlıyor.

Her gün ayrı bir camide sabah namazı kılan teşkilat üyeleri, ardından mesaiye giden işçilere evet broşürleri dağıtarak bilgi veriyor. 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandum için hız kesmeden çalışmaya devam eden partililer AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında dükkanları gezerek hem esnaflara hem de işi giden vatandaşlara bilgi vererek sorularını yanıtlıyor.

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek “Sabah namazlarımızı farklı camilerde kılarak cami cemaatiyle buluşarak sohbet etme fırsatı buluyoruz. Ardından hareket eden işçi servislerimize giderek işçilerimizle konuşup referandum hakkında bilgi veriyoruz. Çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz, devam da edeceğiz. Kararımız tabii ki evet” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum