Bolu'da Kamu-Sene bağlı şubelerden devlete bağlılık açıklaması

Bolu’da Kamu-Sen’e bağlı şubeler ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamayı okuyan Türkiye Kamu Sen Bolu İl Temsilcisi Hüsnü Yaman, “Türkiye Kamu-Sen Bolu İl Teşkilatı olarak, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde, bölücü...

Bolu'da Kamu-Sene bağlı şubelerden devlete bağlılık açıklaması
07 Mart 2017 - 16:43

Bolu’da Kamu-Sen’e bağlı şubeler ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamayı okuyan Türkiye Kamu Sen Bolu İl Temsilcisi Hüsnü Yaman, “Türkiye Kamu-Sen Bolu İl Teşkilatı olarak, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde, bölücü terör örgütü PKK ve onun uzantıları YPG, PYD, vatan haini terör örgütü FETÖ ve ülkemiz üzerinde hain emelleri olan emperyalist güçlerin karşısındadır. Her zaman olduğu gibi bugünde, yarında Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yanındayız, devletimizin bekası ve milletimizin geleceği için kanımızın son damlasına kadar her türlü göreve hazırız” dedi.

Türkiye Kamu Sen İl temsilciğinde düzenlenen basın toplantısına, sendikaya bağlı şube başkanları katıldı. Ortak basın açıklamasını okuyan Türkiye Kamu Sen Bolu İl Temsilcisi Hüsnü Yaman, “30 yılı aşkın bir süredir, 40 bine yakın insanımızın canına, yüz milyarlarca dolarlık ekonomik kayba mal olan, emperyalist güçlerin maşası terör örgütü PKK ve uzantıları emellerine ulaşamayınca, bu defa 15 Temmuz 2016 da FETÖ terör örgütünü devreye sokarak 248 vatan evladının şahadetine, binlerce insanımızın gazi olmasına sebep olan darbe girişiminde bulunmuşlardır. Burada maalesef en acı olan, kendi insanımızın üzerine, yine Türk Milletinin Silah, Tank, Uçak ve Helikopterlerini kullanarak ateş açmış, devletimizi bölmeye ve yıkmaya çalışmışlardır” ifadelerinin kullandı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin güçlü bir devlet olduğunu ifade eden Yaman, ’’Unutulmamalıdır ki, Türk Milleti en zor zamanlarda, tüm vatandaşlarıyla beraber birlikte tek yumruk olarak hareket etmeyi başarmıştır. Unuttukları bir şey var ki, Türk Milletinin bağrından kopan vatan evlatları, canı pahasına bu vatanı kanının son damlasına kadar savunmuşlardır ve savunacaklardır da. Vesayet maşalarının dünya sahnesinde ki alçak lobi faaliyetlerini Türk Milleti not etmektedir. Zamanı geldiğinde bu hainliklerin de hesabını mutlaka soracaktır. Bu manada geçtiğimiz hafta başlayan ve halen devam eden Bazı Avrupa ülkelerinin, Devletimizin yöneticilerine karşı sergiledikleri düşmanca tutumu kınıyoruz. Bu alçakça tutum asla kabul edilemez. Bu hasmane tutum devlet yöneticileri nezdinde tüm Türk Milletine yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok güçlü bir devlettir. Bu emperyalist devletler ve maşaları olan PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerinin, milletçe karşısında durarak bu hainlerin üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Kamu-Sen Bolu İl Teşkilatı olarak, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde, bölücü terör örgütü PKK ve onun uzantıları YPG, PYD, vatan haini terör örgütü FETÖ ve ülkemiz üzerinde hain emelleri olan emperyalist güçlerin karşısındadır. Her zaman olduğu gibi bugünde, yarında Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yanındayız, devletimizin bekası ve milletimizin geleceği için kanımızın son damlasına kadar her türlü göreve hazırız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum