Batman Gönül Köprüsü Projesi Öğrencileri Bursa'da

BURSA – Bursa – Batman Gönül Köprüsü projesi kapsamında Bursa’ya gelen öğrenciler Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık ile yemekte bir araya geldi.

Batman Gönül Köprüsü Projesi Öğrencileri Bursa'da
21 Temmuz 2017 - 10:44

AK Parti Genel Merkezi tarafından terörden en fazla etkilenen 9 ile destek sağlanması ve doğu - batı illeri arasındaki kardeşliğin güçlenmesi hedefiyle geçtiğimiz yıl başlatılan Gönül Köprüsü projesi kapsamında Bursa da Batman ile kardeş olmuştu. Bursa ile Batman arasındaki gönül köprüsü, Büyükşehir Belediyesi tarafından Batman’ın Beşiri Belediyesi’ne midibüs gönderilmesi, ihtiyaç sahiplerine yardım malzemeleri ulaştırılması park ve sosyal donatı inşaatlarıyla kısa sürede oldukça güçlenmişti. Bayram öncesi gönderilen içinde gıda, çocuklara yönelik giyecek ve oyuncakların bulunduğu 1 TIR yardım malzemesini Batman’a gönderen ve Ramazan ayında da Batman’da iftar programı düzenleyen Büyükşehir Belediyesi şimdi de Batman’dan gelen öğrencileri ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’da ağırlanan öğrenciler program kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık ile Mantıevi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum