kent otel
08 Mart 2017 Çarşamba 12:35
Ermenek Belediyesi’ne Teşekkürler

Araştırmacı-Yazar, Emekli Eğitimci- Folklorcu Mustafa Ertaş’ın ismi Ermenek’te bir sokağa verildi.

Haber sitemizin edindiği bilgiye göre, Ermenek Belediyesi Meclis kararı:

Karar özeti: İlçemiz muhtelif yerlerinde bulunan cadde ve sokaklara isim verilmesi ile 5393 sayılı kanunun 18. maddesinin “n” bendine göre tasdik edilerek Kaymakamlık Makamı’nın onayına sunulması,

Ermenek Belediye Meclisi’nin 01.11.2016günü olağan toplantısında gündem üzerine yapılan müzakere neticesi tanzim olunan 01.11.2016 tarih ve 13 sayılı ZABITNAME’ye göre alınan karar

b) İlçemiz Değirmenlik Mahallesi mıntıka no 1 krokisinde 19-20 ile gösterilen İnce Sokağın isminin Mustafa ERTAŞ sokağı olarak değiştirilmesine.

“Ben karıncadan enginim okudukça cahilim

İnsanlar unutulunca ölür. Unutulmamam, ismimin devamlı anılması için Ermenek belediyesi tarafından adımın “Değirmenlik Mahallesi mıntıka no 1. krokisinde 19-20 diye gösterilen yere Mustafa Ertaş sokağı verilmesine, bu çok değerli ve vefalı kararınızdan dolayı son derece mutlu oldum. Allah sizlerden razı olsun.

Bu yerinde verilen değerli kararınız için aşağıda imzaları bulunan başta Belediye Başkanı Uğur Sözkesen Bey’e, yardımcısı Salim Erkmen Bey’e, Meclis üyeleri Ahmet Bülent Bademci, Hasan Kalan, Durmuş Açıkbaş, Kadir Çeşme, Aytekin Aydın, Gülşen Görgülü, Ahmet Alatalı, Mustafa Demr, Ahmet Kahraman, Kemal Eyidayı, Ali Dökmeci beylere de ayrı ayrı saygı ve sevgilerimi bildirir, tüm Ermenek Belediyesi’ne teşekkürlerimi sunarım.

Gazeteci-Araştırmacı

Mustafa Ertaş

Son Güncelleme: 08.03.2017 15:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol