Reklam
Reklam

Chp'de Dayanışma Ve Kaynaşma Toplantısı

Bu toplantının gündemi ilçe örgütlerimizin çalışmaları ve görünen eksiklerin tamamlanması kaynaşma ve dayanışmanın sağlanmasıdır.

Chp'de Dayanışma Ve Kaynaşma Toplantısı
15 Temmuz 2021 - 16:13
Bu nedenle yıl içerisindeki diğer faaliyetlerimize değinmek istemiyorum.Zaten çalışmalarımızı raporlar halinde Genel Merkezimize iletiyoruz.Bu dönemde pandemi nedeni ile ilimizde bazı bölgelerin karantinada oluşu ve salgının üst düzeyde seyretmesi nedeniyle ne yazık ki aktif çalışma yapılamamıştır. Buna rağmen çalışmalarımız ramazan yardımı,basın açıklamaları ve ziyaretler düzeyinde yer verilmiştir.
Kurultaydan hemen sonra Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın; Aylin Nazlıaka,Milletvekilimiz İ. Atakan Ünver,MYK üyemiz Cansu Bülbül, Ana Kademe İl,İlçeBaşkanlarımız,Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte Taşeli Bölgemize bir ziyaret gerçekleştirildi.Sarıveliler ilçe esnafını ziyaret ,Göktepe Kadın Kooparatifsatış yeri açılışı daha sonra Esentepe mahallesinde Atatürk heykeli açılışı yapıldı.Ermenek’de 77 gündür direnişe devam eden Ermenek maden işçileri ziyaret edilerek sorunları dinlendi.
Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın; Aylin Nazlıaka’nın en çok önem verdiği konulardan olan örgütlenme çalışmalarına ağırlık verdik.İlimizde bir önceki yıl oluşturulan Ermenek ve Sarıveliler dışındaki ilçelerde örgütlenme çalışmalarına başladık bu çerçevede belde ve ilçe ziyaretleri yapıldı,Ermenek ve Sarıvelilerdeki örgütler yenilendi ve 27.11.2020 tarihinde alınan karar ile yeni yönetimler onaylandı.
Daha önce hiç kurulmamış olan Ayrancı ilçemizde temaslarda bulunduk,görüşmeler yaptık ve Ezgi Akkuş Başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu.27.11.2020 tarihinde alınan karar ile yeni yönetim onaylandı.
28 Ocak 2021’de Kazım Karabekir İlçemize Bölge MYK üyemiz Genel Başkan Yardımcımız Sayın; Cansu Bülbülün katılımıyla gidildi.Hilal Günaydın Başkanlığında ilçe yönetim kurulu oluşturuldu.
13.03.2021 tarihinde Başyayla ilçemize gidilerek yeni kadın üyeler yapıldı. Zahide Alper Başkanlığında ilçe yönetim kurulu atandı.
Böylece İlçe örgütlenmemiz tamamlanmış oldu,Genel Başkanımız Sayın;KemalKılıçdaroğlu örgütlenmesini tamamlamış olan İl Başkanları ile Zoom üzerinden toplantı yaparak bizleri kutladı.
  İlçeler arasında bağlantı için WhatsApp hattı oluşturuldu,pandemi nedeni ile gerçekleştiremediğimiz ilçe ziyaretlerini 13.07.2021 tarihli toplantımızda güçlendirme kararı aldık.
  Ülkemizin bu günkü durumu ve her an yaklaşan seçimin ayak sesleri daha düzenli,disiplinli ve özverili çalışma ve birlik dayanışma içinde olmayı gerektirmelktedir.


Gülsen Kayserilioğlu
                                                                                                                               CHP Karaman Kadın Kolları
                                                                                                                                              İl Başkanı

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum