Reklam
Reklam

Başkent Platformundan Başkan Atilla'ya ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’ya, sivil toplum kuruluşlarının ziyareti devam ediyor.Başkent Uluslararası Barış Kardeşlik Platformu Genel Başkanı ve Kırgızistan Türkiye Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Mustafa Kurt, Platform...

Başkent Platformundan Başkan Atilla'ya ziyaret
22 Mart 2017 - 18:57

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’ya, sivil toplum kuruluşlarının ziyareti devam ediyor.

Başkent Uluslararası Barış Kardeşlik Platformu Genel Başkanı ve Kırgızistan Türkiye Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Mustafa Kurt, Platform Genel Başkan Vekili Neslihan Duran Kocakaya ve Danışma Kurulu Üyesi Serdar Kocakaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı makamında ziyaret etti. Görüşmede, Anayasa değişikliğinin içeriği, platformun yaptığı çalışmalar ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü hizmetler konuşuldu.

“Değişim ülkemizin önünü açacak”

Başkan Atilla, Anayasa değişikliğinin ülkenin menfaatine olduğunu belirterek, "Ülkemizde anayasa değişikliği ile önemli bir sorun ortadan kalkacaktır. Değişim ülkemizin önünü açacak, kalkınmaya katkı sunacak. Halkımızın menfaatine olan yeni sistemi destekliyoruz" dedi.

Ardından platform üyeleri, Başkan Atilla’nın Nevruz Bayramını kutladı. Ziyarette Başkan Atilla’ya, plaket ve platform tarafından hazırlanan "Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi Taslak Raporu" takdim edildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum