Reklam
Reklam

DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınav tarihleri 2021 belli oldu mu? ÖSYM'nin sınav tarihleri açıklaması!

Koronavirüs vaka sayılarının artmasının ardından MEB ve ÖSYM tarafından ertelenen sınavlara yeni bir tarih verilmedi. Vaka sayılarının son günlerde azalması ve yüz yüze eğitimin tekrar gündeme gelmesiyle birlikte DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS gibi ertelenen sınavlara girecek olan adaylar, DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınavları hangi tarihte yapacak merak ediyor? İşte ÖSYM ertelenen sınavlar son durum...

DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınav tarihleri 2021 belli oldu mu? ÖSYM'nin sınav tarihleri açıklaması!
19 Ocak 2021 - 12:41

Geçtiğimiz yılın son günlerinde yapılması beklenen DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınavları hangi tarihlerde yapılacak henüz netleşmedi. Okulların yüz yüze eğitimine tekrar başlaması için yapılan bazı açıklamaların ardından ÖSYM'nin ertelediği sınavlar tekrar gündem oldu. Koronavirüs salgınındaki artışlardan dolayı ÖSYM tarafından ertelenen sınavlar, vaka sayısı azaldığında tekrar yapılması bekleniyor. Koronavirüs vaka sayılarının hızla azalması ile adaylar; "ÖSYM ertelenen sınavlar ne zaman yapılacak, DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınav tarihleri belli oldu mu" sorularına cevap arıyor. İşte DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS sınavları son durum detayları...

2021 DUS-STS DİŞ HEKİMLİĞİ, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS NE ZAMAN YAPILACAK?

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs vaka sayılarındaki artıştan dolayı, ÖSYM Başkanı Halis Aygün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ALES, YÖKDİL, DUS-STS Diş Hekimliği, E-YDS 13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavlarının ertelendiği paylaşılmıştı. Alınan tedbirlerin ardından tüm yurttan güzel haberlerin gelmesi ve vaka sayıların azalması ile birlikte, ÖSYM'nin ertelediği sınavları ne zaman yapacağı sorusu gündem oldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları