Türkiye Voleybol 1. Ligi

Türkiye 1’inci lig Voleybol erkek kategorisi yarı final maçlarında ikinci maçlar tamamlandı. Düzce Belediyespor Altekma ile yaptığı ilk karşılaşmanın ardından ikinci maçını Gümüşhane Torul Gençlik ile oynadı.Türkiye Voleybol efeler...

Türkiye Voleybol 1. Ligi
23 Mart 2017 - 12:21

Türkiye 1’inci lig Voleybol erkek kategorisi yarı final maçlarında ikinci maçlar tamamlandı. Düzce Belediyespor Altekma ile yaptığı ilk karşılaşmanın ardından ikinci maçını Gümüşhane Torul Gençlik ile oynadı.

Türkiye Voleybol efeler ligine yükselme maçlarında yarı final karşılaşmaları sürüyor. Düzce Belediyespor Voleybol takımı grubunda Altekma galibiyeti ardından ikinci maçında Gümüşhane Torul Gençlik ile karşı karşıya geldi. Büyük çekişme içinde geçen maçı kazanan taraf Gümüşhane takımı oldu. Düzce Belediyespor salondan 3-2 yenik ayrıldı. Maçın setleri şu şekilde oldu: 16-25, 25-20, 13-25, 25-21, 9-15. İkinci seri maçlarında gruptaki diğer maçta ise Altekma Hatay Büyük Şehir Belediyespor’u 3-2 mağlup etti. Düzce Belediyespor grubundaki son maçı Hatay Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum