Reklam
Reklam

E okul VBS ile karne notları internette

Bir yıl boyunca emek veren öğrenciler karne notlarını e okul VBS ile öğreniyorlar. Sonuçları görmeyi herkes ister. Sonuçta ortada bir emek vardır. Öğrenciler okulların kapanmasına az bir süre kala notlarını sistem üzerinden göremeye başladılar.

E okul VBS ile karne notları internette
04 Haziran 2017 - 02:42

E okul VBS ülke olarak çok sevdiğimiz ve internette giriş yapmak için çok aradığımız bir sistem. Nerede olursak olalım internet bağlantısı olduğu taktirde hızlıca sistemden bilgi alabiliyoruz. MEB zaman içerisinde sistemin alt yapısını güçlendirerek güzel bir alt yapı oluşturdu. Artık e okul VBS girişi yaparken kesintiler yaşanmıyor. Öğrenciler ve veliler sisteme e-okul.meb.gov.tr adresi üzerinden ulaşabiliyorlar.

Teknoloji ilerledikçe hayatımızda bazı şeyler daha kolay hale geliyor. Eğitim sistemi de buna dahil. Türkiye’de artık veliler okula gitmeden öğrencinin durumu hakkında bilgi alabiliyorlar. Karne notları günü gelmeden sistem üzerinden öğreniliyor. E okul VBS ile karne notları internette.

Günü ve saati gelmeden  notları öğrenebiliyoruz artık. Ülkemizde Cuma günü okullar tatiller oluyor. 9 haziranda okullar tatile girecek. Uzun bir tatil öğrencileri bekliyor. Başarılı öğrencileri güzel karne hediyeleri bekliyor olacak. Her veli çalışkan çocuğunu ödüllendirmek ister elbet.

E okul VBS  ile okula gitmeden eğitim sürecini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Mobil kullanım ile internet kullanımı çok yaygınlaşmış durumda.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum