Erdem Der İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarında değerler eğitimine dair çalışmalar için Erdem Der ile işbirliği protokolünün imzaları atıldı.

Erdem Der İle İş Birliği Protokolü İmzalandı
08 Mart 2019 - 13:42

Protokol imza törenine,İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Erdem Kültür Eğitim Sosyal Dayanışma Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Muhammet Çağlıyan veErdem Der yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Erdem Kültür Eğitim Sosyal Dayanışma Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Muhammet Çağlıyan arasında imzalanan protokol ile değerler eğitimi konusunda öğrencilere yönelik çeşitli faaliyetler gerçekleştirilecek.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, imzalanan işbirliği protokolünün kurumlar için hayırlı olmasını diledi. İl Müdürü Kuntoğlu, genç neslin millî, ahlâkî, insanî ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan bireyler olarak yetişmesi için sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğinin önemine değindi. 
Protokolle ilgili bilgiler veren Erdem Der Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Çağlıyan değerler eğitimi konularında öğrencilerin bilgilendirilmesi ve eğitimi ile ilgili kurs, seminer, yarışma, toplantı, tanıtım etkinliği, panel ve organizasyonların yapılacağını dile getirdi. Erdem Der Başkanı Çağlıyan bu çerçevede teknoloji ve şehir hayatının etkileriyle günümüz modern yaşam biçiminde günden güne eksiklikleri daha fazla fark edilen değerlerin kuvvetlenmesi için teknolojinin bilinçli kullanımı, bilinçli olmak, sorumluluk duygusu ve görevler gibi konularda eğitimlerle çalışmalar gerçekleştirileceğini söyledi.
Hayırlı olması dilekleriyle imzalanan protokolün ardından günün anısına fotoğraflar çekildi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum