İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve Başmüfettiş Macit Altun Okulları Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Macit Altun ile okul ve kurumları ziyaret etti.

İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve Başmüfettiş Macit Altun Okulları Ziyaret Etti
08 Mart 2019 - 13:37

Okul ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Macit Altun’un ilk durağı Karaman Güzel Sanatlar Lisesi oldu. Görsel Sanatlar sınıfında eğitim alan öğrencilerle bir araya gelen Başmüfettiş Macit Altun ve İl Müdürü Kuntoğlu yapılan çalışmalara ilişkin Okul Müdürü Serkan Demirtaş’tan bilgiler aldılar.
Karaman Güzel Sanatlar Lisesine gerçekleştirilen ziyaretin ardından Gevher Hatun Anaokuluna misafir olan Başmüfettiş Macit Altun ve İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu minik öğrencilerle buluşarak onlarla bir süre sohbet etti. Okulun sınıflarını, yemekhanesini ve mutfağını gezen Altun ve Kuntoğlu,yapılan etkinliklere ilişkin Okul Müdürü Merve Uzun’dan bilgiler aldı. 
Ziyaretler çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Macit Altun ile İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun bir sonraki durağı Karaman Özel Eğitim Uygulama Merkezi oldu. Kurum Müdürü Barbaros Orman tarafından yapılan kısa bir bilgilendirmenin ardından sınıfları gezen Başmüfettiş Macit Altun ve İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu,özel gereksinimli öğrenciler için Millî Eğitim Bakanlığınca Karaman Özel Eğitim Uygulama Merkezine açılan Uygulama Evinde incelemelerde bulundular. Daha sonra müzik dersi işleyen öğrencileri ziyaret eden Altun ve Kuntoğlu, öğrencilerin verdiği mini konserde keyifli dakikalar yaşadılar.  
Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Macit Altun ile İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu son olarak Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu ziyaret ederek burada Okul Müdürü Etem Çimen’den bilgiler aldılar.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum