İngilizce Dil Eğitim Ve Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

İngilizce Dil Eğitim Ve Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı
18 Eylül 2019 - 17:29

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Karaman Gençlik Kulübü olarak bu dönem de gençlerin ve yetişkinlerin ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce Dil Eğitimi kursu açacaktır.

Ders boyunca öğrencilerin görsel, işitsel, yazma ve okuma becerilerini geliştirmenin hedeflendiği İngilizce Dil Eğitimi kursunda, dil bilgisi derslerinden daha çok konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler ön planda olacaktır. Klasik "Anlıyorum ama konuşamıyorum." gibi söylemler kurs bitiminde son bulacaktır.

Kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler, Başarı Sertifikası ile ödüllendirilecek ve Avrupa standartlarında geliştirilen Europass Dil Pasaportuna sahip olacaklardır.

Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi kursu hafta içi 3 gün olacaktır. 7 Ekimde başlayacak olan kurs, 27 Aralıkta son bulacak ve toplamda 75 Ders yapılacaktır.

Kayıt Başlama Tarihi: 16 Eylül 2019, Pazartesi

Tüm gruplar için Kurs Başlama Tarihi : 7 Ekim 2019, Pazartesi

İngilizce Kursunda, üniversite öğrencilerinin vize tarihlerine denk gelen hafta tatil yapılacaktır.

Kurslara kayıt yaptıran öğrencilerin, dernek çalışmalarının devam ettirilebilmesine katkı sağlamak amaçlı, belli miktarda bağış yapmaları gerekmektedir.

ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Lise öğrencileri dahil yaş sınırı olmaksızın ÜCRETSİZ seviye tespit sınavı 7 Ekim 2019 tarihinde kulüp binasında gerçekleştirilecektir.

Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için 2. istasyon caddesindeki Karaman Gençlik Kulübü Derneği binamıza bekliyoruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum