İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Karaman Gençlik Kulübü olarak bu dönemde gençlerin ve yetişkinlerin ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce Dil Eğitimi kursu açacaktır.

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI
25 Şubat 2019 - 16:41

Ders boyunca görsel, işitsel, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflediğimiz İngilizce Dil Eğitimi kursumuzda, Grammer derslerinden daha çok konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler ön planda olacaktır. Klasik "Anlıyorum ama konuşamıyorum." gibi söylemleriniz kurs bitiminde son bulacaktır.

Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrenciler Başarı Sertifikası ile ödüllendilecek ve Avrupa standartlarında geliştirilen Europass Dil Pasaportuna sahip olacaklardır.

Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi kursumuz hafta içi 3 gün olacaktır. 4 Martta başlayacak olan kursumuz 6 Mayısta son bulacak ve toplamda 75 Ders yapılacaktır.

Kayıt Başlama Tarihi: 25 Şubat 2019, Pazartesi
Tüm gruplar için Kurs Başlama Tarihi : 4 Mart 2019, Pazartesi

Kursumuz, Üniversite öğrencilerinin vize tarihlerine denk gelen hafta tatil yapılacaktır.

Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerin, derneğimiz çalışmalarının devam ettirilebilmesine katkı sağlamak amaçlı, belli miktarda bağış yapmaları gerekmektedir.

ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Lise öğrencileri dahilyaş sınırı olmaksızın ÜCRETSİZ seviye tespit sınavı 4 Mart 2019 tarihinde kulüp binamızda gerçekleştirilecektir.

Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için 2. istasyon caddesindeki Karaman Gençlik Kulübü Derneğimiz binasına bekliyoruz.
Tel: 03382136869
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum