Reklam
Reklam

(KMÜ) Sürekli Eğitim Merkezi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sürekli Eğitim Merkezi ve Karaman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) işbirliği ile Autocad (Bilgisayar Destekli Tasarım - İmalat Elemanı) Kursu açılıyor.

(KMÜ) Sürekli Eğitim Merkezi
13 Kasım 2019 - 17:25

KMÜSEM VE İŞKUR’DAN AUTOCAD EĞİTİMİ

Autocad eğitimi süresince katılımcılara Autocad programına giriş, pogram arayüzünün tanıtımı, menülerin tanıtımı, dosya açma ve kaydetme seçenekleri, yazı komutları, Autocad programında çizim mantığı, koordinat sistemi ve çizgi komutuna giriş, blok oluşturma ve blokları ayırma, Autocad çizim komutları, izometrik perspektif çizim, katmanlar ve görünüş pencereleri, klavye kısayolları, klavye-mouse ayarları ve diğer ayarlar, Autocad düzenleme komutları, katı modele giriş ve katı model oluşturma komutları, tarama komutu ve özellikleri, ölçülendirme komutları ve özellikleri ile uygulamalar hakkında ders içerikleri sunulacak. 

24 saati teorik eğitim, 24 saati ise uygulama eğitiminden oluşan kurs 6 gün sürecek. 16 Kasım’da başlayacak olan kurs için başvurular Karaman İŞKUR İl Müdürlüğüne yapılacaktır. 

Detaylı bilgi için https://www.kmu.edu.tr/sem adresini ve başvuru için https://www.iskur.gov.tr  adresini tıklayınız.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum