kent otel
01 Ekim 2016 Cumartesi 09:50
Şekerbank Altın Hesabı ve Özellikleri

Eski yıllarda herkes altınlarını evlerinde, yastık altlarında biriktirirdi çünkü daha güvenilir olduğunu düşünürlerdi bir de günümüzdeki gibi gelişmiş değildi birçok şey. Gerçi günümüzde hala bankalara güvenmeyip evlerinde yatırımlarını saklayıp daha sonra evlerine giren davetsiz misafirlere kaptırınca mecburen bankalara sığınanlar var elbette.

Banka seçim süreci de oldukça zor ve sunduğu fırsatlar insanların kafasını karıştırmaktadır. Şekerbank Altın Hesabı Özellikleri bölümümüze gelecek olursak, her banka gibi Şekerbank'ın da cazip teklifleri mevcut. Artık seçim size kalmış bir şey.

Fırsatlar

İlk olarak yaptığınız her hesap işlemleri için herhangi bir ücret alımı söz konusu değildir. Hesap açma işlemleri için internet, mobil üzerinden ya da size en yakın Şekerbank şubesine giderek kendinize hesap açabilirsiniz.

Gelelim vadeli ve vadesiz hesap kısmına; vadeli altın hesabında adı üstünde belirli vadeler uygulanarak aldığınız altınınıza faiz uygulanmasıdır. Vadesiz altın hesabı ise altınınız aynı kalır yani faiz uygulanmaz, ekstra bir değer katılmaz fakat düzenli olarak kenarda bir birikimim olsun derseniz doğru hesabı okuyorsunuz.

Vadesiz Altın Hesap Avantajları

Döviz işlemlerindeki gibi altınınızı alıp satabilirsiniz ve bu işlemi yapmak için beklemenize gerek kalmadan 7/24 yapabilme imkânını Şekerbank müşterilerine sunmaktadır. En önemlisi istediğiniz kadar altınınızı saklayabilirsiniz. Eğer vadesiz altın hesabına sahipseniz herhangi bir işletim ücreti sizden talep edilmez ve böylece güvenilir bir şekilde birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Diyelim ki Şekerbank'ta başka bir altın hesabınız var, bu hesabınızdaki bakiyeleri istediğiniz miktarda havale yolu ile diğer hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik bunu internet üzerinden yapabilir, şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalınma korkusu ile emekler vererek aldığınız altınlarınızı evde yastık altında saklamak yerine size birçok fırsatı ayağınıza getiren Şekerbank'ı deneyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için Şekerbank müşteri temsilcilerini arayıp istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

e-karaman.com

Son Güncelleme: 01.10.2016 09:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol