Reklam
Reklam

Futbolcular istedi, Vali Kaldırım anında gönderdi

Elazığspor'da teknik direktör, futbolcular ve kulüp yöneticilerden oluşan heyet Vali Çetin Oktay Kaldırım'ı ziyaret etti.

11 Ocak 2019 - 15:44

Elazığspor Kulübü teknik direktörü Orhan Kaynak, Kulüp Genel Müdürü Murat Ertürk ve futbolcular Adem Alkaşi, Orhan Şam ve Kadir Bekmezci'den oluşan heyet Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret etti. 
 
Ziyarette Elazığspor'un içinde bulunduğu zor şartlar hususunda Vali Kaldırım'ı bilgilendiren heyet, Elazığspor'da bulunan sıkıntılardan konusunda Vali Kaldırım'a bilgi verdi. Kulüpte oluşan problemlerin çözümü konusunda Elazığspor'un her zaman yanlarında olduklarını belirten Vali Kaldırım, "Şehrimizin göz bebeği ve en önemli markalarından birisi olan Elazığspor'umuzun yaşadığı zorluklardan kurtarabilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz. Gerek şehrin paydaşları gerekse Elazığlı iş adamlarımız ve hemşehrilerimizi geçtiğimiz günlerde valiliğimiz kanalı ile başlatmış olduğumuz kampanyamıza katkı sunmaya, takımımıza destek olmaya davet ediyorum. Takımımıza kazandıracağımız üzerinde çalıştığımız önemli projelerden birisi olan Elazığspor Kompleksi ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Ancak ilk etapta daha acil sorunlar var. Bana kulüp binasının ısınması ile ilgili sorunu iletti futbolcularımız. Hemen talimat verdim 3 ton kömür gönderiyoruz. Bu hafta karşılaşacağımız Osmanlıspor karşılaşmasında futbolcularımızdan galibiyet bekliyorum ve bu maçta Elazığspor'umuza başarılar diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
 
Görüşmenin ardından Vali Kaldırım'ın talimatları ile kulüp binasına 3 ton kömür gönderildi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum