Reklam
Reklam

Kurt, konuklarına projelerini anlattı

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri, meslek odalarının yöneticileri ve komşu belediyelerin başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor.Başkan Kurt, son olarak Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı,...

Kurt, konuklarına projelerini anlattı
03 Mart 2017 - 14:22

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri, meslek odalarının yöneticileri ve komşu belediyelerin başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Kurt, son olarak Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Elektik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şube Başkanı Hakan Tuna ve Alpu Sarıkavaklılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Sadık Ergölen ile makamında bir araya geldi.

Başkan Vedat Kazıcı ile bir süre sohbet eden ve Odunpazarı Belediyesinin yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Kurt, çalışmalarında başarılar diledi. Odunpazarı Belediyesinin Eskişehir ve Odunpazarlılar için kaliteli çalışmalar yaptığını belirten Vedat Kazıcı da Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kurt’u makamında ziyaret eden isimlerden biri de EMO Eskişehir Şube Başkanı Hakan Tuna oldu. Tuna’ya Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesini anlatan Başkan Kurt, Sanayi Sitesinde mülk sahipleri anlaşarak bu projeyi hayata geçireceklerini kaydetti. Odunpazarı Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Hakan Tuna, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kurt, son olarak Alpu Sarıkavaklılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Sadık Ergölen ile bir araya geldi. Odunpazarı Belediyesinin geleceğin teminatı olan gençlere her zaman destek olduğunu dile getiren Başkan Kurt, bu nedenle de Odunpazarı Bölgesinde 2 adet Gençlik Merkezi açtıklarını kaydetti. Başkan Kurt’a gençlere verdiği destek nedeniyle teşekkür eden Sadık Ergölen, “Odunpazarı Belediyesi hem gençlere hem de hemşehri derneklerine her zaman destek oldu. Alpu Sarıkavaklılar Derneği olarak Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum