Reklam
Reklam

Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, Bozdağ'da vatandaşlarla buluştu

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bozdağ Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde vatandaşlarla bir araya geldi.Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi Utku Çakırözer ile birlikte...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, Bozdağ'da vatandaşlarla buluştu
22 Mart 2017 - 12:15

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bozdağ Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi Utku Çakırözer ile birlikte Bozdağ Mahallesinde dernek binasında vatandaşlarla ile bir araya geldi. Dernek binasında oldukça kalabalık bir topluluk ile karşılanan Başkan Ataç, ilk olarak vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinledi.

Dernekteki toplantıda Başkan Ataç, referanduma da değinerek, görüş ve düşüncelerini paylaştı. Başkan Ataç, “Öncelikle bir kişi için değil, ülke için hareket etmemiz gerek. Ülkenin tapusu bir kişiye asla verilemez. Kim olursa olsun. Değişecek maddeleri herkesin çok iyi okuması, iyi incelemesi gerek. Cevabınız ne olursa olsun, yine kardeşçe, barış içinde yaşamaya devam edeceğiz. Kutuplaşma, kamplaşma olmamalı. Her zaman söylüyorum, her iki cevabı veren de benim vatandaşımdır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Utku Çakırözer de, referandumda değişecek maddeleri ve özelliklerini dernekteki vatandaşlarla paylaştı. Konuşmaların ardından vatandaşlar, referandum hakkında merak ettiklerini Ataç’a ve Çakırözer’e sordular.

Bozdağ Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, hizmetlerinden ve derneğe olan yardımlarından dolayı Başkan Ataç’a plaket takdime ettiler,

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum