kent otel
Karaman Marangoz ve MobilyacılarKaraman BakkalKaraman MuhasebeciKaraman AvukatKaraman sürücü kursuKaraman TabelacıKaraman MatbaaKaraman SucuKaraman elektrikçiKaraman SigortacıKaraman Reklam AjansKaraman BasınKaraman OdalarKaraman MarketKaraman KonfeksiyonKaraman EmlakçıKaraman BerberKaraman ziraat mühendisiKaraman FırınKaraman KasapKaraman Veteriner HekimKaraman İletişimKaraman bilgisayar ve teknolojiKaraman PartiKaraman ZüccaciyeKaraman FotoğrafçıKaraman Taksi DuraklarıKaraman PVC ve Plastik DoğramaKaraman temizlikçiKaraman HizarcıKaraman HırdavatçıKaraman KabortacıKaraman yedek parçaKaraman MermerKaraman LastikçiKaraman PetrolKaraman kömürcüKaraman LokantaKaraman demir doğramaKaraman MakinaKaraman oto boyaKaraman kargoKaraman nakliye ambarKaraman AksesuarKaraman soğutmaKaraman Beyaz EşyaKaraman Oto YıkamacıKaraman Halı YıkamaKaraman KuruyemişKaraman TamirciKaraman Oto ElektrikçiKaraman OkulKaraman Özel OkulKaraman SarrafKaraman BankaKaraman MüzikevleriKaraman PastaneKaraman CafeKaraman Düğün SalonuKaraman Yemek FabrikasıKaraman FabrikalarKaraman Resmi KurumlarKaraman Makina MühendisleriKaraman İnşaat MühendisleriKaraman ManavKaraman MuhtarlarKaraman TerzilerKaraman LiselerKaraman Özel LiselerKaraman SaatçiKaraman İnşaatKaraman Bayan KuaförKaraman PerdeciKaraman Unlu MamülKaraman OtelKaraman Seyahat TurizmKaraman Tüp BayiiKaraman MefruşatKaraman ÇiçekçiKaraman GözlükçüKaraman GelinlikçiKaraman Deri GiyimKaraman Oto GaleriKaraman KunduraKaraman Gümüş TakıKaraman Çanta AksesuarKaraman MedikalKaraman Yem BayiiKaraman Tavuk ÇiftlikKaraman Yem ve UnKaraman AmbalajKaraman Dernek ve VakıfKaraman Kuran KursuKaraman Şifalı BitkilerKaraman İnşaat MalzemeKaraman Izgara ve KebapKaraman MimarlarKaraman ElektronikçiKaraman KeresteKaraman Anahtar Ve CamKaraman MandıraKaraman HastaneKaraman Spor TesisleriKaraman Teneke ve Saç İşleriKaraman gıda ve PazarlamaKaraman BayiKaraman Halı BayiKaraman KırtsiyeKaraman Ev TekstilKaraman EczaneKaraman HafriyatKaraman İş ElbiseleriKaraman Toner DolumKaraman Online Alışveriş

HLT Plastik Eczane Poşeti

HLT Plastik Eczane Poşeti
Sektör Karaman Ambalaj
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 588
Telefon +903442210399
Faks
Web Sitesi https://www.hltplastik.com
Adres
İl/İlçe Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Firma Hakkında
Eczane poşetleri, markalaşmaya önem veren eczacıların kurumsal kimliklerinin en önemli unsurlarından birisidir. Bu nedenle birçok eczacı kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı ebat ve tiplerde, tasarımlarıyla dikkat çeken ve akılda kalıcılığı yüksek, dayanıklı ve yüksek kaliteli eczane poşeti kullanmaktadır. Türkiye genelinde faaliyet yürüten 30.000 civarındaki eczacının istek ve ihtiyaçlarını dikkate alan HLT Plastik; Mini Boy Eczane Poşeti, Orta Boy Eczane Poşeti ve Büyük Boy Eczane Poşeti olmak üzere 3 farklı ebatta eczane poşeti üretim ve satışını yapmaktadır. El geçme eczane poşeti veya atlet eczane poşeti olmak üzere iki faklı tipteki eczane poşetlerini, doğada kısa süreden çözünebilen dolayısıyla çevreye zarar vermeyen Bio malzemeden üretmekte, poşeti atık olmaktan çıkarmaktadır. Ayrıca site üzerinden istenilen tip ve ebattaki poşetlerden ihtiyaç doğrultusunda karma poşet paketi de hazırlanmaktadır.

Markasına özgü desenlerle tasarladığı sektördeki en kaliteli eczane poşetlerini en ucuz fiyat garantisi ile satışa sunan HLT Plastik; telefon veya web siteleri üzerinden verilen siparişleri ürünleri ertesi gün müşteriye ulaşacak şekilde kargoya vererek kısa sürede eczacı müşterilerinin poşet ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor. Üstelik müşterilerine o kadar güveniyor ki, ödemeyi siparişler müşterilerinin eline ulaştığında ve üründen memnun kaldığını belirttiklerinde tahsil ediyor.

HLT PLASTİK
2012 yılında Dünyaca ünlü Alaçatı sabunları bayiliği ile başlayan serüveni, HLT Plastik markası ile Eczane Poşeti imalatı, toptan ve perakende satışı ile yeni bir boyut kazandı. Firma sektörde henüz yeni olmasına rağmen doğada çözünebilme özelliği ile çevreyi kirletmeyen doğa dostu ürünleri, ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve uygun fiyat politikası ile kısa sürede başta Kahramanmaraş, İstanbul, Kayseri, Adana, İzmir, Ankara olmak üzere Türkiye genelinde birçok eczanenin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Gelişen teknoloji ve eczacıların değişen ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim ve satış politikasını şekillendiren HLT Plastik; doğada çözünebilme özelliği ile çevreyi kirletmeyen doğa dostu bio eczane poşetlerini, kendine özgü tasarımları ile buluşturarak eczacıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok çeşitli ebatlardaki poşetleri, ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir.

POŞET ECZANE
"Müşteriye Sonsuz Güven" ve "En Uygun Fiyat" politikasını benimseyen firma, ister telefon ile isterse de web siteleri üzerinden verilen siparişlerde sipariş verilen ürün bedelini, ürün müşteriye ulaştığında ve eczacılar üründen memnun kaldığında tahsil etmekte ve ürünlerine en ucuz fiyat garantisi vermektedir. Firma olarak www.hltplastik.com sitesinden satın almış olduğunuz eczane poşeti fiyatından daha ucuzunu bulduğunuzda aradaki fiyat farkını ödemeyi taahhüt etmektedir.

Yine "Hızlı Teslimat = Müşteri Memnuniyeti" ilkesinden yola çıkan Hlt Plastik Eczane Poşetleri, sipariş verilen poşet ve bez çantaların, ertesi gün müşteriye ulaşacak şekilde kargoya vermektedir.

ECZANE POŞETLERİ

HLT Plastik bünyesinde üretim ve satışı yapılan tüm eczane poşetleri bio malzemeden üretilmekle birlikte her poşetin tasarımı birbirinden farklıdır. HLT Plastik ürün yelpazemizde yer alan eczane poşetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.
El Geçme Eczane Poşeti

Mini Boy El Geçme Eczane Poşeti

Mini boy olarak adlandırdığımız El Geçme tipi eczane poşeti 17 cm x 25 cm ölçülerindedir. Doğada kolayca çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. El geçme tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen el geçme eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 500 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza okdar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Orta Boy El Geçme Eczane Poşeti

Orta boy olarak adlandırdığımız el geçme tipi eczane poşeti 22 cm x 33 cm ölçülerindedir. Doğada kolaylıkla çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. El geçme tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen el geçme eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 200 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza o kadar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Büyük Boy El Geçme Eczane Poşeti

Büyük boy olarak adlandırdığımız el geçme tipi eczane poşeti 30 cm x 40 cm ölçülerindedir. Doğada kolayca çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. El geçme tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen el geçme eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 100 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza okdar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Karma El Geçme Eczane Poşeti

Tek üründen 25 Kg almak yerine farklı ebat ve türdeki ürünlerden toplamda 25 Kg almak isteyen müşterilerimize özel olarak hazırladığımız El Geçme Karma pakettir. Karma paket içeriği 17*25 cm, 22*33 cm ve 30*40 cm ebatlarındaki üç farklı el geçme tipindeki ürünlerden oluşmakta, 17*25 cm Mini Boy El Geçme Eczane Poşeti'nden 5 Kg, 22*33cm Orta Boy El Geçme Eczane Poşeti'nden 10 Kg ve 30*40 cm Büyük Boy El Geçme Eczane Poşeti'nden 10 Kg olmak üzere toplamda 25 Kg ağırlığa sahiptir. Karma el geçme eczane poşetlerimiz, Doğada kolayca çözünebilen Bio malzemeden üretilmekte, isteğe bağlı olarak paket içeriği ve miktarı değiştirilebilmektedir.

Atlet Eczane Poşeti

Mini Boy Atlet Eczane Poşeti

Küçük boy olarak adlandırdığımız atlet tip eczane poşeti 23 cm x 33 cm ölçülerindedir. Doğada kolayca çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. Atlet tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen atlet eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 250 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza okdar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Orta Boy Atlet Eczane Poşeti

Orta boy olarak adlandırdığımız atlet tip eczane poşeti 26 cm x 43 cm ölçülerindedir. Doğada kolayca çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. Atlet tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen atlet eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 200 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza o kadar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Büyük Boy Atlet Eczane Poşeti

Büyük boy olarak adlandırdığımız atlet tip eczane poşeti 30 cm x 60 cm ölçülerindedir. Doğada kolayca çözünebilen ve bu nedenle de doğa dostu olarak nitelendirilen ecza poşeti, Bio eczane poşeti olarak adlandırılmaktadır. Atlet tipindeki ürünümüz HLT Plastik markasına özgü desenlere sahiptir. Birim başına 25 Kg olarak sipariş verilen atlet eczane poşetinin kilogramında ortalama olarak 100 adet poşet bulunmaktadır. Bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, telefonla arayarak ya da whatsapp sipariş hattımız aracılığı ilde de sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşacak şekilde hızlı gönderi sistemi ile çalışıyoruz. Üstelik eczacılarımıza o kadar çok güveniyoruz ki ödemeyi ürün teslimatından sonra talep ediyoruz.

Karma Atlet Eczane Poşeti

Tek üründen 25 Kg almak yerine farklı ebat ve türdeki ürünlerden toplamda 25 Kg almak isteyen müşterilerimize özel olarak hazırladığımız Atlet tipindeki Karma pakettir. Karma paket içeriği 23*33 cm, 26*43 cm ve 30*60 cm ebatlarındaki üç farklı atlet tipindeki ürünlerden oluşmakta, 23*33 cm Mini Boy Atlet Eczane Poşeti'nden 5 Kg, 26*43cm Orta Boy Atlet Eczane Poşeti'nden 10 Kg ve 30*60 cm Büyük Boy Atlet Eczane Poşeti'nden 10 Kg olmak üzere toplamda 25 Kg ağırlığa sahiptir. Karma atlet eczane poşetlerimiz, Doğada kolayca çözünebilen Bio malzemeden üretilmekte, isteğe bağlı olarak paket içeriği ve miktarı değiştirilebilmektedir.