Reklam
Reklam

Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül halı fabrikasında işçilerle öğle yemeği yedi

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül Gaziantep’te Özkaplan Halı Fabrikasını ziyaret ederek, işçilerle öğle yemeği yedi.Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile Gaziantep İl Başkanı...

Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül halı fabrikasında işçilerle öğle yemeği yedi
23 Mart 2017 - 17:20

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül Gaziantep’te Özkaplan Halı Fabrikasını ziyaret ederek, işçilerle öğle yemeği yedi.

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkecesi 16 Nisan öncesi yürüttükleri referandum süreci kapsamında Türkiye’nin en büyük halı kuruluşlarından birisi olan Özkaplan Halı Fabrikasını ziyaret etti. Gül ve beraberindeki heyeti karşılayan Özkaplan Halı Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kaplan sektörle ilgili bilgiler verdikten sonra işçilerin bulunduğu yemekhaneye geçti. İşçilerle sıraya girerek tabldot yemeğini alan Abdulhamit Gül ve İl Başkanı Özkeçeci işçilerin bulunduğu bir masayı tercih ederek onlarla birlikte öğlen yemeğini yedi. Birlikte yemek yediği işçilerle sohbet eden Gül daha sonra yemekhanede bulunan işçilere hitap ederek 16 Nisan’da gerçekleştirilecek anayasa değişikliği için Evet oyu istedi. 16 Nisanda gerçekleştirilecek olan referandumda evet oyu isteyen Gül mevcut sistemin zorluklarını anlatarak anayasal değişikliğin gerekliliğini anlattı. 16 Nisandan sonra Türkiye’de hükümet krizlerine son verileceğini ve hükümeti milletin kuracağını ifade eden Gül, "Mevcut sistemde hükumeti millet kurmuyor vekilleri kuruyor. Orada da ayak oyunları var. Yeterli sayı olmazsa kriz olmuyor. Milletimiz 16 Nisanda evet diyerek bundan sonra Türkiye’de hükumet krizlerine son vereceğiz. Hükumeti kim kuracak, millet kuracak” dedi. Anayasa değişikliğiyle Türkiye’de meydana gelecek gelişmeler hakkında da bilgiler veren Gül 16 Nisan’da işçilerden evet oyu istedi. Konuşmanın ardından işçilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Gül bütün işçilerle yakından ilgilenerek sorunlarını dinledi. Öz Kaplan Halı Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan’dan da üretim hakkında bilgiler alan Gül ve beraberindeki heyet daha sonra fabrikadan ayrıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum