kent otel
16 Mart 2017 Perşembe 18:16
Galatasaraylılar Derneğinden Başkan Hıdıroğlu’na ziyaret

Gaziantep Galatasaraylılar Derneği, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu’nu ziyaret etti.

Gaziantep Galatasaraylılar Derneği Başkanı Zeki Kumru ve Yönetim Kurulu üyeleri Soner Bacaksız, Serkan Çekirdek, Cihat Kıratlı ve Halil İbrahim Küsbeoğlu Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı, Beyhan Hıdıroğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hıdıroğlu, “Dünyada futbol çok önemli bir sektör haline gelmiş durumda. Günümüzde birçok kent ve ülke futbolda elde ettiği başarılarla tanınıyor. Şehirin en iyi tanıtımı, spor kulüplerinin başarıları ile yapılıyor" dedi. Türk futbolunun son yıllarda önemli başarılar elde ettiğini anlatan ve Kendisinin de Galatasaray taraftarı olduğunu ifade eden Başkan Hıdıroğlu, “Ancak kentimizin markası ve önemli değeri Gaziantepspor’un gönlümüzdeki yeri farklı. Gaziantepspor’un elde ettiği başarılar ve sevinç biz de ve ben de bambaşka bir duygu uyandırır. Gaziantepspor’un Spor Toto Süper ligdeki kötü gidişinden dolayı üzülüyoruz. Gaziantepspor bu şehrin en büyük marka değeridir. Gaziantepspor’un küme düşmesi kent ekonomisini ve Gaziantep’in gelişimini olumsuz etkiler” şeklinde konuştu.

Ziyarette Gaziantep Galatasaraylılar Derneği Başkanı Zeki Kumru ise dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Gaziantep’e güzel bir dernek merkezi kazandırmak için çalıştıklarını, burada Galatasaraylı taraftarların maçları keyif içerisinde izleme imkanı bulacaklarını belirten Kurmu, Başkan Hıdıroğlu’nu derneğe düzenleyecekleri etkinliklere de davet etti. Dernek Başkanı Kumru ziyarette Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu’na bir de sürpriz yaptı. Hıdıroğlu’nun isminin yazılı olduğu 27 Numara forma Başkan Hıdıroğlu’na hediye edildi.

Dernek Başkanı Kumru ise "Gaziantep’in en büyük sivil toplum kuruluşu olan Gaziantep Ticaret Odasının başkanına 27 Numara forma yakışır” diye konuştu.

Forma hediyesinden dolayı teşekkür eden Başkan Hıdıroğlu ziyaretin anısına dernek yöneticileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol