''Büyük Densizlik Etmiş Derhal Özür Dilemeli''

CHP Karaman merkez ilçe gençlik kolları başkanı halil ertap Ünlü Sanatçı Tuğba Ekinciye tepki gösterdi.

''Büyük Densizlik Etmiş Derhal Özür Dilemeli''
04 Ağustos 2018 - 16:36

Dün Karaman’da alışveriş merkezi açılışında konser veren Tuğba Ekinci;
” Niye bu kadar az alkış var, siz şarkı dinlemiyor yoksa benim bacaklarıma mı bakıyorsunuz? Bana Karaman’a gelirken kapalı giyin dediler, ben inadına açık giyindim onların ki göz değil mi onlarda baksınlar dedim”
İfadelerini kullanması üzerine  CHP Karaman merkez ilçe gençlik kolları başkanı halil ertap yapmış olduğu basın açıklamasında:

”Yerel basınımızda yer alan haberleri incelerken İlimize alışveriş merkezi açılışı için gelen şarkıcı Tuğba Ekincinin yapmış olduğu densizlikle karşılaşmam karamanımız adına beni derinden yaralamıştır. Konser vermek için geldiği ilin ismini aklında tutmaktan aciz bir insanın, doğrudan dinleyicilerine ve dolaylı olarak Karaman halkına yapmış olduğu hakaret asla kabul edilemez! Konserde bulunan dinleyici hemşerilerimizin bu sözleri sineye çekmiş olması gerçekten acı verici. Duruma anında tepki göstererek Ekinci’yi protesto etmeleri gerekirken alkışlamalarına devam etmelerine çok şaşırdım. Karamanımız için böylesi güzel bir organizasyonun böyle bir sonuç doğurması ayrıca üzüntü veriyor. Karamanın öz evladı olarak Karaman halkına yapmış olduğu saygısızlıktan dolayı Ekinci’yi derhal özür dilemeye davet ediyorum.” şeklinde konuştu


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum