Emniyet müdürü Ak, çocuklarla öz çekim yaptı

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, "Mutlu Gelecek Projesi" kapsamında kendisini ziyaret eden dezavantajlı çocuklarla öz çekim yaptı.Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’ın talimatıyla dezavantajlı mahallelerde okuyan çocukların toplumla bağlarını...

Emniyet müdürü Ak, çocuklarla öz çekim yaptı
09 Mart 2017 - 09:12

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, "Mutlu Gelecek Projesi" kapsamında kendisini ziyaret eden dezavantajlı çocuklarla öz çekim yaptı.

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’ın talimatıyla dezavantajlı mahallelerde okuyan çocukların toplumla bağlarını güçlendirmek amacıyla başlatılan "Mutlu Gelecek Projesi" kapsamında, Anafartalar Anadolu Lisesindeki 20 öğrenci, emniyet müdürü Ak’ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Ak, çocuklarla tek tek sohbet edip şakalaştı. Bir çocuğun Ak ile öz çekim yapmak istemesinin ardından Ak, diğer çocuklarla da tek tek öz çekim yaptı. Ak, daha sonrada çocukların hepsiyle toplu bir öz çekim yaptı. Ak, telefonu alarak öz çekimi kendisi yaptı. Çocuklar öz çekimin ardından emniyet müdürü ile fotoğraf çektirdikleri için çok mutlu olduklarını, kendileri için çok güzel bir anı olduğunu söyledi. Çocuk daha sonra ise lünaparka giderek eğlendi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum