KAPAR, LALE KÖYÜNDEYDİ...

İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, Cuma günü İlimiz Merkeze bağlı Lale Köyünü ziyaret ederek devam eden yol çalışmalarını inceledi ve Lale Köyü ilk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

KAPAR, LALE KÖYÜNDEYDİ...
26 Kasım 2018 - 12:33

Lale köyünün köy içinde devam eden köy içi kumlama çalışmalarını yerinde inceleyen KAPAR, hava şartlarının kışa döndüğü bu günlerde İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bir yandan kalan asfalt çalışmaları devam ederken bir yandan da köy içi kumlama ve stabilize yol çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
    Köy içi yolda yaptığı incelemenin ardından Lale Köyü İlk ve Ortaokul Müdürü Mehmet SERİN'i ziyaret eden KAPAR, taşımalı eğitim yapan Okul ve Öğrenci konularını görüştükleri; bu konunun köylerimizde okuyan öğrenci-veli ve eğitimciler için çok hassas olduğunun farkında olduklarını, gerekli çalışmaların yapılabilmesi için konunun takipçisi olacaklarının altını çizdi.
Kayaönünde de çalışmalar sürüyor...
    Diğer yandan İlimiz Ayrancı İlçesine bağlı Kayaönü Köyünde de İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından köy içinde devam eden stabilize (kumlama) yol çalışmalarının devam ettiğini belirten KAPAR, özveriyle çalışan ekiplere kolaylık ve başarı dileklerini iletti.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum