KARAMAN TSO TOBB 75. GENEL KURUL YÖRESEL ÜRÜNLER STANDINDA COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 75. Genel Kurulu geniş katılımla gerçekleşti. Genel Kurula Odamızı temsilen Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Genel Kurul Delegeleri Süleyman Ünüvar, Mehmet Ali Tankişi, Ahmet Bozoğlu, Mehmet Erman Koyuncu, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Öztoprak ve Genel Sekreter Ayşegül Koçak katıldı.

KARAMAN TSO TOBB 75. GENEL KURUL YÖRESEL ÜRÜNLER STANDINDA COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ
03 Mayıs 2019 - 11:38

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin gerçekleştirmiş olduğu 75. Genel Kurul kapsamında Coğrafi işaret aldığımız Karaman Divle Obruğu Tulum Peyniri ve Coğrafi İşaret başvurusu yaptığımız Taşdeğirmen Bulgurunun tanıtımı odamız tarafından yapıldı.

Genel Kurul Etkinliğinde ilginin büyük olduğu standlarda en çok ilgi çeken ürün Divle Obruğu Tulum peynirimiz  oldu.  Türk bulgurunun geleneksel ve yenilikçi lezzetlerini tanıtan Duru Bulgur katılımcılardan tam not aldı. Katılımcıların büyük ilgisiyle karşılaştığımız  Odamız standında katılımcılara  sebzeli ve dolamanlı bulgur pilavı ikram edildi.  Duru Bulgur,  standında gerçekleştirdiği tadım çalışmasıyla büyük beğeni topladı. Emekleri ve katkılarından dolayı Duru Bulgur Ailesine teşekkür ediyoruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum