KTSO'DA ORTAK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Ortak Meslek Komite Toplantısı komite üyeleriyle tanışma, sektörün sorunlarının tespiti ve çözümü aşamasında ortak hareket etme amacıyla Oda Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK, Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan ALKAN ve Komite Üyelerimizin yoğun katılımıyla Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

KTSO'DA ORTAK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ
29 Kasım 2018 - 12:01

Toplantının açılış konuşmasını yapan KTSO Başkanı M. Gökhan ALKAN, ortak komite toplantılarında üyelerin karşılaştığı sorunlara çözüm yolu aranıldığını, çeşitli isteklerin de ilgili kişi ve kurumlara aktarıldığını söyledi. Odamızı daha iyi bir noktaya getirmek için komite başkanlarına önemli görevler düştüğünü söyleyen Başkan ALKAN,   birlikte çalışarak Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını daha üst noktalara taşıyacağız.” dedi.
Başkan ALKAN'ın konuşmasının ardından Üyelerimiz tarafından sektörlerde yaşanılan sorunlar, çözüm önerileri ve sektörün geleceği konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantıda Başkan M. Gökhan  ALKAN; Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek çağrısında bulundu. Alkan konuşmasında; "Özellikle vurgulamak isteriz ki bu mücadeleye toplumun tüm kesimleri ne kadar güçlü destek olursa, etkisi de o kadar büyük olur. Reel sektörden finans sektörüne, kamudan vatandaşlarımıza kadar, tüm Türkiye olarak aynı hedefe kenetlenmeliyiz. Hepimiz tek yürek ve tek ses olursak, enflasyonla mücadelede de netice alacağımıza eminiz. Hem firmaların hem de milletin enflasyonla topyekün mücadeleye en geniş şekilde katılacaklarına inancımız tamdır. Biz de Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak  üyelerimizin desteğini ve bu kampanyaya katılımlarını bekliyoruz. Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na katılmak isteyen üyelerimiz, odaya başvurarak ilgili görselleri tedarik edebileceklerdir” dedi. 

Karşılıklı iyi dileklerin sunulması ile toplantı sona erdi.         
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum